Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników dwóch kółek,czy to skuter czy większa maszyna...piszę do Was z zapytaniem ,co sądzicie i czy warto....

Jestem miłośnikiem CB-radia ale i jeżdżenia na dwóch kółkach i otóż w Sierpniu w Rybniku Golejów - dzielnica Rybnika, położona w północnej części miasta, przy trasie Rybnik-Gliwice.DK78  jak co roku Nasz Klub  organizuje spotkanie kolegów radiowców,ale w tym roku chcemy imprezę powiększyć ..tzn połączyć kolegów radiowców oraz miłośników dwóch kółek...nie patrząc na pojemność od 50ccm wzwyż :) Jak myślicie wypali taka impreza ...bo w klubie mamy już sporo    motocyklisto-radiowców no i tak sobie pomyślałem( jestem sekretarzem tego klubu) czyby nie połączyć.Oczywiście wjazd za darmo jedynie co no to każdy musiał by się zaopatrzyć w kiełbaskę,bo jeszcze planuje ( w trakcie rozmów negocjacji ) grochówka aby tam była...może może(w planach ) browar ..ale to nie istotne, będzie też muzyka .. w gruncie rzeczy to chciałbym poznać Waszą opinię czy ktoś się tam by przykulał ...bo chodzi o dobrą zabawę połączoną i dla Tych i dla tych radiowcy podziwiać będą maszyny a miłośnicy mogą uzyskać informację o sposobach łączności...nie tylko na odległość 5km w typowym radiu CB :) co mobilki mają i wołają próba radia jak mnie słuchać :)

Czekam na Wasze porady sugestie..mile widziane 

 

Pozdrawiam 

Roman 

 

Edytowane przez Roman75
Dodanie nazwy miejscowości spotkania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużu,pięknie dzięki za odpowiedź i motywację ,każda taka Wasza informacja jest motywacją do działania,impreza odbędzie się 12 sierpnia 2017 (sobota)(zaraz poprawie treść ogłoszenia)  w Rybniku Golejów - dzielnica Rybnika, położona w północnej części miasta, przy trasie Rybnik-Gliwice.DK78(trzeba na światłach skręcić zjechać...ale trasę jeszcze dokładnie opiszę .Zatem fajnie by było jeszcze jak już byś chłopaków z swojej paczki czy co tam znasz już temat rozkręcał ...będziemy w kontakcie,a info co tam będzie oczywiście też tutaj zapodam w szczegółach ...

Już teraz Ci serdecznie i każdemu co to czyta i sie zaangażuje w rozpowiadaniu serdeczne dziękuje.Jak by co to piszcie dzwońcie 607768583...gdybym nie odebrał zostaw/cie info na pewno oddzwonię

73+51 :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Roman

Ja spełniam tylko połowę warunków do uczestniczenia w spotkaniu ;) Bo co prawda 2 kółka posiadam ale "na radiu" to krzyczę tylko właśnie: "mobilki czy mnie słychać" :D

Nie mniej jeśli tylko będę dysponował czasem, to chętnie wpadnę. Pozdrawiam serdecznie, Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romku, każda okazja jest dobra żeby się spotkać pogadać zjeść kiełbachę i napić. Ja też tylko moto bez CB, ale chętnie się spotkam zobaczę pooglądam jak to wszytko u was działa. A tym bardziej że jestem z Gliwic, więc nie daleko mam do Golejowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie nie ucichłem , a jak ktoś dzwoni z ukrytego numeru to nie jestem w stanie oddzwonić gdy nie odebrałem,mozna też było nagrać się na poczcie głosowej....:)

A  najważniejszy powód to po ciężkiej chorobie i staraniach zmarła mi mama +14.03.2017 Tak więc jeszcze troszeczkę więcej spraw na głowie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.