Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień dobry.


Fokus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam na imię Marek, pochodzę ze śląska, konkretnie z Siemianowic Śląskich, mam 29 lat. Na codzień jestem kierowcą zawodowym w międzynarodowym transporcie specjalistycznym. Niedawno zostałem szczęśliwym posiadaczem Yamahy YZF R125, którą nabyłem z "nudów". Ma to być odskocznia od wszelakiej maści samochodów, których mam powoli dosyć. Dlaczego takie słabe moto? To mój pierwszy motocykl, do tego nie mam jeszcze kat. A. Chciałem zobaczyć czy to mi się spodoba (spodobało się). Koledzy doradzili by zacząć od czegoś takiego a nie od litra i rozwalić się na pierwszym winklu. Na forum zawitałem w nadziei, że poznam ciekawych ludzi, z którymi będzie można objeździć Polskę i nie tylko, bądź po prostu spotkać się i pojeździć po okolicy bez celu, np. zawitać do Chudowa. Posiadam niewielką wiedzę z zakresu motocykli, mam na dzieję, że za pośrednictwem tego forum to się zmieni. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i do zobaczenia na drodze! 

 

273bb595be88b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dnia 1.03.2017 o 17:22, Fokus napisał:

Koledzy doradzili by zacząć od czegoś takiego a nie od litra i rozwalić się na pierwszym winklu.

Masz kolegów, którzy dobrze Ci życzą - szanuj ich sobie!!!

Pamiętaj, że na takim moto, też można zrobić sobie krzywdę.

Mam nadzieję że Ci się spodoba.

LWG:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że zrobię kat. A na początku 2018 roku. Pod koniec 2018 muszę wymienić dokumenty, tracą ważność, a z firma zwraca koszty (dokument, badania i psychotesty). Także ten sezon przejeżdżę R125, a potem się pomyśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.