Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naprawa liczników


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukam jakiejś sprawdzonej firmy lub kogoś, kto ogarnia elektroniczne liczniki motocyklowe/samochodowe.

Mam mały problem z licznikiem w moim nowym nabytku i chciałbym usunąć ten defekt.

Jeżeli macie jakieś sprawdzone namiary, lub ktoś z was ogarnia takie tematy to proszę o info.

Dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi psuje samopoczucie, to tacy osobnicy na tym forum jak Ty. Teraz sie mądrzysz i dowcipkujesz, a jak będe chciał ci sprzedać motocykl z przebiegiem 180 tys.km, to będziesz miałczał, ze to już zarżnięty szrot :P

Nie działa mi przycisk od podglądu parametrów wyświetlacza "komputera" pokładowego, oraz przycisk, od zmiany przebiegu całkowitego na liczniki przebiegu dziennego.

Ten pierwszy"pstryka"słychać i czuć pod palcem jak ten mikrowłącznik pracuje, ale dwa pozostałe sa głuche........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Wicher said:

Jedyne co mi psuje samopoczucie, to tacy osobnicy na tym forum jak Ty.

Waszmość, i o co ta obraza? Po avatarze wnosiłem, żeś człowiek z poczuciem homoru. Why so serious? :P

Ja bym się za to zabrał sam - przynajmniej rozkręcił i zajrzał do środka + rundka multimetrem po wnętrznościach. Może to tylko uszkodzony przycisk, albo spalony rezystor? Wtedy sam to ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bebok. napisał:

Waszmość, i o co ta obraza? Po avatarze wnosiłem, żeś człowiek z poczuciem homoru. Why so serious? :P

Ja bym się za to zabrał sam - przynajmniej rozkręcił i zajrzał do środka + rundka multimetrem po wnętrznościach. Może to tylko uszkodzony przycisk, albo spalony rezystor? Wtedy sam to ogarniesz.

Przeca dałem na końcu jęzor :P

Jak się zrobi cieplej to tam zajrzę, ale wole nastawić się na najgorsze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.