Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć!


MotoDama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was z centralnej Polszy- z łódzkiego. Na moto śmigam od 2015, a konkretnie na suzuki sv 650 s. Mój rumak zwie się Piękny Marian i razem w zeszłym sezonie przelecieliśmy  ok 6 tys. km.

Motocykle kocham od zawsze - trudno powiedzieć dlaczego - po prostu wiedziałam, że to jest dla mnie i tyle :)

Sprawia mi to wiele radości, powiększa moją przestrzeń życiową i pomaga "zresetować beret". Uwielbiam "marnować czas" w garażu, a w chwili obecnej rozpoczęłam nowy projekt dotyczący motocyklistek, o nazwie motodama.pl  zapraszam Dziewczyny! zresztą będę Was tutaj podgadywać o pewne babskie sprawy ( jeśli admin pozwoli ;) )

Mam sporo wolnego czasu i mnóstwo planów, gdzie chciałabym pojechać. Jestem pewna, że jeszcze się spotkamy :D

pozdrawiam:)

P.S.- sezon tuż tuż !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LynxLynx napisał:

Witam kolejną kobitkę w naszym gronie ;) Fajnie, że jest nas coraz więcej na drogach. Co do projektu - trzymam kciuki i chętnie bym do niego dołączyła. :) 

Cześć :) i o to chodzi :) Ciesze się bardzo :) zapraszam na stronę i FB i z pewnością będziemy w kontakcie. Niebawem się odezwę.

 

13 godzin temu, Bogu napisał:

cześć :) i powodzenia z projektem. Póki co widzę, że dopiero się rozkręca, ale wszystko zaczyna się od pierwszego kroku :D Gdyby droga do sukcesu była łatwa, każdy by nią podążał.

Dokłądnie, najtrudniej jest zacząć, a później to już trzeba robić swoje :) Dziękuję :)

 

13 godzin temu, becker napisał:

piekna opowieść ... witaj

cześć :)

 

5 godzin temu, Walgav napisał:

Cześć, powodzenia z projektem :)

cześć, dziękuje :)

 

13 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Witaj.

Dziwne... Tez od zawsze kocham motocykle, ale jeszcze nigdy nie zastanawialem sie "dlaczego?"

PS.

Ladny Nick :ph34r:

witaj również :)

 

13 godzin temu, Butan napisał:

Witaj!

cześć :)

 

13 godzin temu, DANVIELD napisał:

Witaj! Marian? to dlatego tak zamilkł :)?

Witaj, Marian Marian :) ale że zamilkł? pierwsze słyszę !

 

18 godzin temu, żużu napisał:

Cześć :)

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

cześć :)

 

16 godzin temu, Taurus napisał:

Witaj

czołem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, DANVIELD napisał:

Właśnie Marian! Gdzie jesteś? Przywitlbyś sie :P

DANVIELD Marian sie obrazil,bo kilka osob "napisalo mu do wzroku"

(glupio by bylo gdybym napisalo ze:

"napisali mi do sluchu") :rolleyes:

Mial poglady czesto odmienne od wiekszosci I pisal posty takie ze zeby je przeczytac musialem zrobic sobie wczesniej herbatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, grzesiek_73 napisał:

DANVIELD Marian sie obrazil,bo kilka osob "napisalo mu do wzroku"

(glupio by bylo gdybym napisalo ze:

"napisali mi do sluchu") :rolleyes:

Mial poglady czesto odmienne od wiekszosci I pisal posty takie ze zeby je przeczytac musialem zrobic sobie wczesniej herbatke.

Tak myślałam ...ale już jestem pewna, że mylicie mnie z jakimś Marianem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.