Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wysoki Nowe Moto jakie jakie ? Yamaha


Longer1515

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Pytanko jakich w necie na forach  nie mało  wiem są strony  typu ( http://cycle-ergo.com/     jeśli  ktoś  uważa  że się  powtarzam lub był taki temat  i mogę  sam  sobie  tego poszukać  niech nic nie piszą  ( lub   zarzuci  link  8)   nie pisać  nie na temat  lub  ile   śmigasz  to nie Moto dla cb itd  itp )        Do rzeczy  Mam 196cm wzrostu waga 95kg jestem szczupły  teraz  śmigam  Suzuki sv650s 2008rok   w planach mam zamiar zmienić  na Yamaha Yzf r6 rj15    Suzuki gsxr 750    od k6 do k8   Honda CBR 1000 RR Fireblade HRC SC57b no i na czym z tych  maszyn  nie będe  wyglądał  jak na przysłowiowym  Kocie      Moto  do jazdy  w czasie wolnym  poświrowania wyczieczki  i od czasu do czasu  na tor       Pytanie z innej beczki  czy  jest różnica   Wielkościowa Między  Suzuki   np k6 a k8   czekam na  Porady  Najlepiej Osób  które  miały podobny Problem  z Góry dzienx    ( Longer   :wink:    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale przy Twoich gabarytach na kazdym z tych motkow bedziesz wygladal jak malpa na szlifierce :P,no ale to twoj wybor.Raczej  Honda CBR 1000 RR Fireblade.

Ps.Tak w nawiasie (wypadałoby sie przywitac z naszym skromnym Gronem);) https://www.motocykle.slask.pl/forum/461-witamy/

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienx za odp  Oczywiście  nadrobie zaległości  z brakiem mojej kultury :ph34r:  Wpadłem  na chwile   morze   zostanę  na dłużej .  MR  Walgav Yamaha która  mia zaproponowałeś to nawet nie lokomotywa a  cała  Kolej Transsyberyjska bez  obrazy   :)   Niestety  Kręcą  mnie Plastiki ( szlifiery  . A w temacie  hmm to innaczej  Taurus i Kolega Walgav   który z tych moto  bedzie najmniej  dokuczliwy  pod  względem   łamania  krengosłupa  po  nastu km  słyszałem ze Suzuki  k8 ma     regulacje 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko cokolwiek doradzic w takim przypadku (196cm):( Jedynym sensownym wyjsciem bedzie przetestowac samemu sprzet ktory najbardziej sie  podoba (Probna jazda).Ja jestem nieco nizszy od Ciebie 190cm wzrostu i tez wczesniej przymierzalem sie do sportow,jednak niestety jak po zaledwie ca.150 km. zaczlo nap.....lac w biodrach,nadgarstkach i szyi doszlem do takiego wniosku ze to nie jest nic dla takich kruszynek jak ja :P dlatego z czasem dalem sobie spokoj,no ale jak wspomnialem wczesniej Twoj wybor.

Ps.Najlepsze rady porady i dorady nie zastapia probnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.