Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gdzie na narty - najlepiej w polskie góry


korfanty

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj w Beskidy. Stoki zaczynają się już od Ustronia. Jaszowiec, Poniwiec, Czantoria.

Wisła, Jawornik - nowo rozbudowana trasa przy hotelu Stok oraz Soszów. Skolnity w centrum. Nowa Osada i Klepki w kierunku na Salmopol.

Istebna - Złoty Groń i Zagroń.

Tak z grubsza [emoji4]

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek byłem w Szczyrku na dawnym GON-ie. Oprócz Bienkuli wszystko otwarte, ludzi nie było, warunki na 4/5, na bliźniaczych orczykach uruchomione były tylko pojedyncze. Chyba najlepszy ośrodek w Polsce. Od przyszłego tygodnia ferie, więc przepustowość przesunie ten ośrodek na środek stawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
W dniu 11.01.2017 o 13:16, żużu napisał:

 

Dawaj w Beskidy. Stoki zaczynają się już od Ustronia. Jaszowiec, Poniwiec, Czantoria.

 

Wisła, Jawornik - nowo rozbudowana trasa przy hotelu Stok oraz Soszów. Skolnity w centrum. Nowa Osada i Klepki w kierunku na Salmopol.

 

Istebna - Złoty Groń i Zagroń.

 

Tak z grubsza emoji4.png

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

potwierdzam tereny wisly dużo stoków , wyciągów i  wypożyczalni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ETZ napisał:

Aa jakie miejscówki polecilibyscie dla swiezakow??...rok temu byliśmy w Ustroniu na Czantorii i w Szczyrku i było nawet ok,a może jeszcze jakieś inne stoki dla początkujących? 

Idealne miejsce dla początkujących to Klepki w Wiśle. Stok jest bardzo szeroki i łagodny, jest kanapa i orczyk więc można poćwiczyć z każdej strony.

http://www.klepki.wisla.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bankus napisał:

Jeździ ktoś z Was w kasku z szybką? Jak to sie sprawdza?

Zależnie od pogody. Ja mam bryle, więc przy słonecznej pogodzie, braku mgły, działających armatek i opadu marznącego deszczu jest bardzo dobrze. Oczy mi nie łzawią, szkła nie parują i jest generalnie lepiej niż w goglach. Ale przy mgle albo w deszczu już jest niefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze wzgl. na opady mozna już rozglądać się za rozpoczęciem sezonu w nieco innym kasku.

16 grudnia chorzowski Trekking Club rozpoczyna sezon wyjazdem jednodniowym na Rohace i na 90 % się załapię bo to akurat na rozgrzewke na pocz. sezonu. Jeździłem z nimi kilka razy i polecam. Autokar wyjeżdża rano z K-ce z dworca PKS, powrót późnym popołudniem. W cenie przewóz, całodzienny karnet i ubezpieczenie - bardzo wygodne rozwiązanie.

http://www.narty.pl/ski-atlas/slowacja/tatry-wysokie/rohace-spalena-dolina.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.