Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NC700, NC750 X \ S - Masz? To zapraszam.


sebek.siem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od sierpnia jestem posiadaczem NC750X DCT 2016. W salonie jak kupowałem moto mówili, że wiele ich sprzedano na Śląsku. I teraz, chciałbym poznać wszystkich tych co mają takie moto :) . Fajnie wiedzieć kogo w razie potrzeby pytać o pomoc lub umówić się na wypad. Więc jak macie takie moto to dajcie info: jaki model, rocznik, od kiedy i jaki przebieg.

Dzięki i pozdrawiam 

Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2017 o 20:30, sebek.siem napisał:

Niedziela dzień święty i moto trzeba zaliczyć :) i nie ważne z kim, byleby uśmiech na twarzy był :D. I szczerze mówiąc nie umie się już doczekać. 

Żużu - jak nie będziesz miał z kim pojeździć to daj znać ;) 

żebyś sie nie zmoczył z wrażenie bo ci pueloch braknie.

a ile wyciaga ta honda?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie i kuzyna ma,ty pewnie jestes starym pierdzielem dlatego zamieszczasz jakies pouczajace zdjecia. jezdzisz jak ostatni gamoń, wyciskasz 110km/h na banie i bawisz sie zmywarkom w trakcie jazdy

ja jestem miłośnikiem i fascynatem prędkości,podniecam sie jak młuce takich leszczy jak ty w tych wyczesanych kombinezonkach i mikrofonach w kaskach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bobik napisał:

dla mnie i kuzyna ma,ty pewnie jestes starym pierdzielem dlatego zamieszczasz jakies pouczajace zdjecia. jezdzisz jak ostatni gamoń, wyciskasz 110km/h na banie i bawisz sie zmywarkom w trakcie jazdy

ja jestem miłośnikiem i fascynatem prędkości,podniecam sie jak młuce takich leszczy jak ty w tych wyczesanych kombinezonkach i mikrofonach w kaskach...

:D dobre... fascynat prętkości brzmi jak destylat menskości

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bobik napisał:

dla mnie i kuzyna ma,ty pewnie jestes starym pierdzielem dlatego zamieszczasz jakies pouczajace zdjecia. jezdzisz jak ostatni gamoń, wyciskasz 110km/h na banie i bawisz sie zmywarkom w trakcie jazdy

ja jestem miłośnikiem i fascynatem prędkości,podniecam sie jak młuce takich leszczy jak ty w tych wyczesanych kombinezonkach i mikrofonach w kaskach...

Poziom merytoryczny i ortograficzny Twoich wypowiedzi mówi wszystko o tym kim jesteś. Żal mi Ciebie i ubolewam, że tacy "motocykliści"  są wśród nas... 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic o mnie nie wiesz leszczyku ze sztolni w tarnowskich gorach...a kto to jest motocyklista/?muj poziom gorszy od twojego okej,ale dlaczego ty jesteś tym lepszym i prawdziwym motocyklistom bo co odmachujesz innym pokemonom na motorze,jak pierdzicie w te siedzenia z cwiekami i kulacie sie 40 na godzine na srednicowce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się!

2012 NC 700 s, manualna skrzynia, przebieg 40 000 km. Przejezdzilem sezon i już  nie mogę doczekać się następnego :)

Niestety w sierpniu zaliczyłem małą glebę i moto jeszcze troche pokiereszowane, ale regularnie dopieszczam i na wiosnę będzie jak nówka! :)

Jak będzie sezon to na przejażdżkę jestem zawsze chetny ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie jesteśmy jedyni, na pewno w Chorzowie jest bo byłem się przymierzać zanim kupiłem swoją :) Na pewno zapadli w sen zimowy i jeszcze się nie pobudzili :rolleyes:

Osobiście zrobiłem na niej 12 000 km od maja 2016, bez żadnych problemów. A to dobry znak, bo jestem trzecim właścicielem. Moto pochodzi z francji, potem jeździł nim jakiś chłopaczek spod Wrocka. Jak kupowałem to mówili że wymienali tylny amortyzator bo się rozciekł. Tyle :P

Jak się sprawuje? Bardzo dobrze. Motocykl tani w utrzymaniu i prosty w konstrukcji. Dobry (bo wąski) na korki, oszczędny i wygodny w trasie. Schowek zamiast baku sprawił ze na okres letni motocykl stał się moim głównym srodkiem transportu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

mi ten model chodził po głowie, ale w okolicy był dostępny tylko jeden model i na dodatek automat...

skończylo się na VFR :)

poza tym raz w życiu spotkałem NC w realu, w Cieszynie ale na Czeskich blachach (albo ich nie widzę, albo niewiele tego śmiga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 5.01.2017 o 19:35, sebek.siem napisał:

Witajcie.

Od sierpnia jestem posiadaczem NC750X DCT 2016. W salonie jak kupowałem moto mówili, że wiele ich sprzedano na Śląsku. I teraz, chciałbym poznać wszystkich tych co mają takie moto :) . Fajnie wiedzieć kogo w razie potrzeby pytać o pomoc lub umówić się na wypad. Więc jak macie takie moto to dajcie info: jaki model, rocznik, od kiedy i jaki przebieg.

Dzięki i pozdrawiam 

Sebek

 

Siema. Zapraszam Tutaj. Często gdzieś śmigamy, przeważnie po Czechach bo drogi mają dobre a z Chorzowa do nas nie masz daleko.

Ja śmigam na 700X DCT i chętnie wymienił bym się poglądami na temat NC-ka :)

Mój jest z 2013, ma nakulane przeszło 50 tys., jeszcze się nie zepsuł - twu twu, a najlepsze co w nim kocham to spalanie, przeważnie na tej samej ilości paliwa co koledzy w jedną stronę, ja jeszcze przejeżdżam w drugą ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hey, właśnie przesiadłem się na nc 700 dct i mam kilka pytań co do tego rzadkiego sprzętu:)

Bać się serwisu DCT?

Wiecie kto się na tym zna w okolicy?

Czy 1. bieg zawsze tak twardo wchodzi, jak to w hondzie z reszta?:)

Czy na D zawsze tak trzęsie na niskich obrotach?

Jakim olejem zalewacie?

Jakieś ciekawostki, porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hugo napisał:

Hey, właśnie przesiadłem się na nc 700 dct i mam kilka pytań co do tego rzadkiego sprzętu:)

Bać się serwisu DCT?

Wiecie kto się na tym zna w okolicy?

Czy 1. bieg zawsze tak twardo wchodzi, jak to w hondzie z reszta?:)

Czy na D zawsze tak trzęsie na niskich obrotach?

Jakim olejem zalewacie?

Jakieś ciekawostki, porady?

Nie wiem o co ci chodzi z tym "Bać się serwisu DCT?" ale się odniosę ? A czego to się bać, serwisu? Serwis to nie sprzedawcy "leków" w białych kitlach, powszechnie zwani Lekarzami, a fachowcy, się zepsuje to naprawią, skrzynia DCT nie jest jakoś specjalnie skomplikowana i to już nie te czasy, kiedy to automatyczna skrzynia była dla Mietka z przydrożnego warsztatu abstrakcją, a sam "serwis" jak "serwisowanie" to tylko wymiana filtra oleju skrzyni biegów (co druga wymiana oleju silnikowego, olej wspólny dla skrzyni i motora).

Nie wiem kto się zna na tym w okolicy bo się jeszcze nie zepsuło i oby się nie zepsuło ?

Tak, pierwszy bieg wchodzi trochę głośniej, ale jeśli tak musi to niech tak będzie ?

Na "D" trzęsie?, sprecyzuj bo mi niczym nie trzęsie

Zalewałem Motulem 7100 10W30  i fabrycznym Hondowskim ale Motul jest lepszy i nie mam zamiaru pisać dlaczego, po prostu lepszy i to pod kilkoma ważnymi względami

Ciekawostki, porady, nic mi do łba nie przychodzi, ale jak przyjdzie to pewnie coś napiszę

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.