Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha MT-09


DarDep

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

29.11.2016 zostałem szczęśliwym posiadaczem MT-09 Lava Red. Z niecierpliwością czejam wiosny :-) Raider ze mnie żaden. Kiedyś pomykałem na poczciwej ETZ, parę razy na Fazerce 600, sezon na Midnight Star 1700  Wiosną myślę o jakimś szkoleniu żeby nabrać ogłady. Godzina jazdy testowej na MT-09 uświadomiła mnie że to nie jest zabawka. Cieszę się, że mogłem podzielić się swoją radością. Dzięki 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jeździłem. To mój debiut jeśli chodzi o tą serię. W zasadzie to przypadek sprawił że oczarował mnie MT-ek. W planach był Fazer. Mam nadzieję że ta ilość pokory która się we mnie jeszcze znajduje, pozwoli mi bezpiecznie oswoić się z MT-09. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witaj DarDep jeździłem 09 ale skusiłem się na tracera. Jeżdżę trzeci sezon jeżeli masz jakieś pytania to zapraszam na wspólny wypad. Nie lekceważ 09 ciągnie od samego dołu zamyślenie uślizg nadgarstka i masz Beck Flipa. Czarna strona Japonii staje na kole na 3 biegu. Powodzenia na szlaku. Diaboł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Diaboł

Dziękuję bardzo za cenne rady. Jestem po pierwszym 1000 km. Docieram więc jeszcze nie znam co się kryje pod określeniem ciemnej mocy MT-09. Miałem długą przerwę pomiędzy MZ a MT - więc czuję przed nią wielki respekt. Uczymy się siebie każdego możliwego do jazdy dnia. 3.05 jestem zapisany na szkolenie organizowane przez Duszantim na torze w Kamieniu Śląskim. Myślę że to da mi możliwość zbliżenia się do siebie. Jak narazie to tryb STN i kontrola trakcji na 2 :-) Mam nadzieję, że będziemy mieli możliwość się spotkać. Pozdrawiam LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrap jakieś 4700, trochę drogo ja się waham to dużo kasy, polecić Ci mogę  jakieś gmole, przynajmniej po szlifie wrócisz do domu moto nie lawetą dodatkowo masz gdzie przymocować kieszenie na drobne. Pozdrawiam. Diaboł. PS jak masz czas w niedzielę to zapraszam cię do Katowic może plac manewrowy będzie wolny to poćwiczysz przed wypadem na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie Ponownie

Jestem po pierwszym szkoleniu na torze SilesiaRing w Kamieniu Śląskim z Duszanteam. Nie mogę nie podzielić się z Wami wrażeniami. Po 4 dniach od imprezy emocje nadal nie opadają. To jest coś co każdy motocyklista ( tym bardziej początkujący" powinien przeżyć. Zabawa, atmosfera i sama jazda na torze jest nie do opisania. Uczestnicy szkolenia są podzieleni na 4 grupy w zależności od umiejętności. Ja oczywiście bylem w C czyli tej  gdzie uczą się utrzymywać równowagę :-) Ale tam na to nikt nie patrzy. Nie ważny czym ktoś przyjechał i ile potrafi. W tej grupie jest się po to by się uczyć bezpiecznego pokonywania zakrętów, techniki i wyczucia swojej maszyny. Ci co to potrafią - mogą dać upust swojej wyobraźni i naprawdę poszaleć, Jeśli ktoś raz tego spróbuje to napewno zrobi wszystko by tam wrócić.Przesyłam kilka zdjęć zrobionych przez Rafała swiety-foto.pl  LwG 

2017-05-02-silesiaRing-10016-Resizer-1000.jpg

2017-05-02-silesiaRing-9988-Resizer-1000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.