Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupię GSXR 750/1000 bądź ZX10R


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że znajdziesz tyle że droga do przebycia będzie spora i natrafisz na sporo  kombinowanych egzemplarzy z rózna historią,
jakies 20% ofert to motocykle godne zakupu.
Za godne uważam nie te które nadaja sie do jazdy..
tylko te które maja wszystko na swoim miejscu, serwisowane i przebieg zgodny ze stanem motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania takiego motocykla trwają od zeszłego roku. Nie oczekuję cudów tylko uczciwości. Obejrzałem kilka sztuk, które miały być igłami ale niestety rzeczywistość zweryfikowała to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy uzywane silniki do tego modelu sa osiagalne.

W r lan 2007 po awarii stajesz sie wlascicielem ramy bo uzywanego nie znajdziesz.Z gixem obawiam sie ze sytuacja bedzie jeszcze gorsza.W 2004-2006 reanimacje podchodza z fz1 wiec ludzie sie mniej boja tego modelu.

60 tys w sporcie... Jak bym ja z tego zrobil polowe to spoko.Jednak kupno z takim stanem poczatkowym ja bym spasowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, nfs napisał:

60 tys w sporcie... Jak bym ja z tego zrobil polowe to spoko.Jednak kupno z takim stanem poczatkowym ja bym spasowal.

czytam i nie wierze,ja w swoim mam nakręcone niby 52tys,oleju od wymiany do wymiany nie ubywa,nie kopci,skrzynia pracuje elegancko,takie przebiegi to jest norma,za zachodnią granicą jest w ch.. sprzętów które mają nakręcone po 80-90 tys i są w lepszym stanie jak te nasze,których przebiegi nie przekraczają 25tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się porobiło. Co do moto z dużym przebiegiem już jeden z kolegów, który pomaga mi poszukiwać, go pokazał. Szczerze powiedziawszy to i mnie troszkę ten przebieg odstraszył ale...  Ja kupowałem srada z przebiegiem 48 a sprzedawałem z prawie 90. Niestety wymiana silnika mnie nie ominęła. Teraz chyba bym jeździł do póki bym nie zatarł na amen. Także i tak dalej szukam. Co do oryginalności przebiegów itd... to gdyby była świadomość tego, że to nie jest do stania i jest to rzecz używana to nikt by nie cofał liczników. Często znajomi szukają używanych sprzętów w stanach salonowych. Czy tak się da? Nie wiem. Najważniejsze, żebym znalazł wymarzony motocykl do początku sezonu bo znowu sezon eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.