Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Początki....


Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, żużu napisał:

Pooglądaj sobie gymkhanę na judupie. To jest jazda zręcznościowa.

I nie bój się wyp...lić. Im wcześniej tym lepiej. Lepiej teraz niż później.

 

Żużu '77, Cieszyn, R12RT '05

 

Myślę że masz rację!!! Będę to sobie wbijala do łba do poniedziałku do 10tej (bo wtedy następne jazdy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, grzesiek_73 napisał:

Cieszę się że, się boisz...

To znaczy, że jesteś normalna i bezpieczna.

Mózg musi sobie wszystko poukładać.

Dokładnie to miałem napisać. Nie wiem, od czego zaczynasz, ale przy pierwszych ósemkach miałem właśnie takiego stracha. Przy niskiej prędkości nie będziesz się składać z motocyklem, ale pochylać go z kontrą tułowia w druga stronę. Nie szło to dobrze. Dzień później spróbowałem ,,wiercić się'' na siodle i nagle się okazało, że spokojnie mieszczę się w ,,polu ósemki'', a nawet mam spory zapas miejsca. Te moje ciężkie cztery litery przerzucałem mniej więcej na skrzyżowaniu ósemek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ajk4send napisał:

Ufff. Zdałem dzisiaj komplet, więc powoli trzeba poszukać większego motocykla.

Małgorzato - powodzenia...

GRATUUUUUUUUUUUUUUULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Przede mną jeszcze długa droga ale ostatnio wreszcie przełamałam się jeżeli chodzi o ciasne zakręty i coraz lepiej mi idzie i mam znowu powera do nauki jazdy!!!!!!! Bo już miałam chwile zwątpienia wcześniej że powaliło mnie na stare lata i nie ma opcji że dam radę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji może ktoś wie bo się zastanawiam a miałam dwie sprzeczne informacje od dwóch różnych pań w wydziale komunikacji i zgłupiałam....... Obecnie prawko B mam bezterminowo, teraz zgodnie z nowymi przepisami badania lekarskie są na max 15 lat w związku z powyższym prawko też.. Czy jeżeli zdam A to te 15 lat obowiązuje mnie i przy A i przy B? Czy B zostaje bezterminowo???? (w co wątpię )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, JEST MOCCCCCC!!!!!!!!!!!! Dzisiaj to co zrobiłam na jazdach przekonuje mnie ze rzeczy niemożliwe są jednak możliwe!!!!!!! Jazda na stojąco bez trzymanki, przekładanie nogi na drugą stronę i jazda na siedząco bokiem, jazda ze stopami na siedzeniu i tyłkiem wypiętym do tyłu( czyli generalnie prawie na stojąco na siodełku - oczywiście trzymając kierownicę) i wiele innych rzeczy........ Powiem Wam że jak mi to instruktor pokazał to myślałam że zejdę ze śmiechu!!!!! On chyba zwariował!!! Ale ZROBIŁAM TO WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem mega dumna z siebie i dalej mam banana na twarzy mimo że od jazd minęły trzy godziny!!!! Ruszyło we mnie i to na maxa - oczywiście żeby nie było - nie odwaliło mi - i wiem że nadal dużo pracy przede mną ;-)))))))))) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.