Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Początki....


Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎07‎.‎04‎.‎2017 o 16:40, ajk4send napisał:

Ja jestem po pierwszych dwóch godzinach na Gladiusie. Uda bolą mnie już trzeci dzień .

Nam ostatnio na teorii gość mówił  że po pierwszych zajęciach zakwasy będą..........;-))) Więc już się zastanawiam nad urlopem po tych zajęciach hihihihihi- ja biedna słabiutka kobieta ...... a tu trzeba trzymać na wodzy  taką ciężką maszynę ;):D  Przypuszczam że za jakiś czas napisze to co Ty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Małgorzata napisał:

Nam ostatnio na teorii gość mówił  że po pierwszych zajęciach zakwasy będą..........;-))) Więc już się zastanawiam nad urlopem po tych zajęciach hihihihihi- ja biedna słabiutka kobieta ...... a tu trzeba trzymać na wodzy  taką ciężką maszynę ;):D  Przypuszczam że za jakiś czas napisze to co Ty ;-)

W środę rano jeździłem 2 godziny. Mimo niskiej temperatury dymiło ze mnie jak z pieca. W poniedziałek mam kolejne dwie godziny. Dzisiaj jeździłem na moim mopliku po placu i było trudniej niż na Gladiusie, ale to pewnie z powodu słabego silniczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

3 sezon na Junaku przejechałem 12 tyś, nie jest to super sprzęt, ale jak ktoś nie ma na Yamahe to Junak jest tani w eksploatacji i w naprawie a większość rzeczy można zrobić samemu. Pali 2L na 100 km 18L bak, jednostka napędowa nie zawodny klon od Japończyków . Przesiadłem sie na XJ 600 N a i tak po mieście dalej sobie nim latam. Za 7 tyś można kupić rocznik 2016 używkę gdzieś za 3,5k, uważać trzeba na to kto jeździł by poprawnie był dotarty. Mały lekki i zwinny do miasta i nauki w sam raz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Po moich dotychczasowych doświadczeniach na motocyklach jako 'osoba towarzysząca', zapragnęłam zapisać się na kurs i zacząć prowadzić maszynę samej. Szczególnie marzą mi się dalekie podróże - np. wyjazd tygodniowy na motocyklu. 

Widzę, że Małgorzata przeciera szlaki... - i jak jest? Dajesz radę?

Myślicie, że filigranowej postury dziewczyna jest w stanie utrzymać motocykl? . 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dottoressa mialam dopiero pierwsze jazdy ale uczucie zajebiste!!! Tym bardziej ze wczesniej nigdy nie mialam do czynienia z moto jako kierowca i jestem totalnie zielona w tej kwestii !Ale wszystko przede mna^_^ Zakladam ze jezeli piszesz ze jestes filigranowa to na pewno drobniejsza ode mnie - ja mam 1,62 i ok.63 kg :D Powiem Ci tak na razie jezdzilam na jazdach 250tka bo od tego zaczynamy - no i lekko nie bylo go prowadzic ( nie siedzac na nim) a nastepne moto na ktorych beda jazdy beda jeszcze ciezsze..... Zobaczymy jak to bedzie....... Musisz pamietac o tym ze skoro jestes filigranowa to oprocz problemu z wagą moto musisz jeszcze w miarę stabilnie dotykac stopami ziemi siedząc na moto. W kazdym razie mam nadzieje ze dam rade na kursie a potem z wlasnym moto!!!! A Tobie zycze powodzenia i realizacji marzen !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2017 o 21:18, Małgorzata napisał:

Probuje właśnie dodac zdjecie z mojego pierwszego razu :-) ale jakos mi nie wychodzi :-(

Tu mój przedostatni raz ;-)

https://a.rever.co/embed/rides/441708

Dzisiaj o poranku w Tychach tylko komunikacja miejska i radiowozy.

 

Edytowane przez ajk4send
poprawa adresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dottoressa to jak trenujesz to na moje babskie niedoswiadczone oko;)dasz rade!!!! A skad w ogole jestes? Masz juz jakąś szkolę na oku? Jezeli chodzi o babski trip to jestem za!!!!!!!!! A jak sie rozkrecimy z jazdą to może i bardziej doswiadczeni koledzy z forum się dołączą :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.