Jump to content
Sign in to follow this  
TURBO1000

Wielki powrót

Recommended Posts

Witam chcilem sie  wami przywitac drogie panie i panowie. Po dlugie przerwie spowodowanej dzwonem powrocilem na motocykl :)) Rany sie zagoiły, kobieta przestala suszyc a ja w koncu czuje ze zyje. Ciesze się niezmiernie :) 7 lat temu zakonczylem sezon przedwcześnie na 900rr natomiast ten zaczolem na włoskim koniu. Podrawiam i do zobaczenia 

Witaj miedzy Nami.

4 godziny temu, TURBO1000 napisał:

Rany sie zagoiły, kobieta przestala suszyc a ja w koncu czuje ze zyje. Ciesze się niezmiernie.I oby tak zostalo Kolego!!! 

22 godziny temu, TURBO1000 napisał:

Witam chcilem sie  wami przywitac drogie panie i panowie

Witam kolegę!!

22 godziny temu, TURBO1000 napisał:

Po dlugie przerwie spowodowanej dzwonem powrocilem na motocykl :)) Rany sie zagoiły, kobieta przestala suszyc a ja w koncu czuje ze zyje. Ciesze się niezmiernie

I oto łazi,mosz twardy charakter i szacun Ci za to:)  i dodam jeszcze "...wystarczy że odpowiesz sobie na zaj*biście, ale to zaj*biście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić, a potem zacznij to robić" .

Powodzenia i samych udanych i bezpiecznych sezonów życza!!

LwG

Mialem niezłego farta bo zakaz na motocykle byl dożywotnio... Udało mi sie tylko dla tego ze młoda kupila skuter na dojazdy do pracy, a ja zeby otrzec łzy dostałem pozwolenie na mały motorek... Uratował mnie wyświetlacz prędkosci , gdyby byla taarcza pewnie juz by ktos inny jeździł moim litrem :rolleyes:

witaj ! mały motorek 1000 cc ? ;)   zrób jeszcze naklejkę na bak 50 cc   v max 80 km/h i już będziesz mógł legalnie jeździć swoim małym motorkiem :)   - jak to dobrze, że kobiety mają inne zainteresowania niż motoryzacja