Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotki i filmy

Zet4
 Share

Recommended Posts

W dniu 12.08.2018 o 08:28, grzesiek_73 napisał:

Nooo na Pławniowice (dokładnie tam gdzie zrobione były fotki)

Tak było jeszcze w tamtym sezonie:) 

W tym jeszcze nie byłem, więc pytam czy coś się zmieniło.

ja generalnie ,zawsze jeżdżę o godzinie  19/20 . Dziś na trasie z Żywca do domu zajechałam tam ok 16:00 zdziwiła mnie babka zatrzymująca samochody i chyba pobierająca pieniądze . Szczerze to nie wiem czy mamy gratis , bo za późno ją zobaczyłam , wyhamować zbyt bym nie zdążyła ,ale w sumie jak by nie było zawsze mogła za mną pobiec ?

więc moto chyba gratis 

4 minuty temu, grzesiek_73 napisał:

W cenniku są motocykle ujęte (jakąś drobną kwotą), lecz jak dotąd miłe panie kazały wjeżdżać gratis.

Niby mało... a cieszy :)

ja w ogóle jestem mocno w szoku ,że tam jakiekolwiek opłaty są haha może dlatego,że dopiero od jakiś 2 tygodni zaczęłam tam jeździć , a dziś pierwszy raz tak wcześnie . Teraz już wiem to będę podjeżdżać . Ale ja to pory wieczorne raczej 

• 3 weeks later...

a no ,ogólnie na śląsku jest tyle pięknych miejsc ,co człowiek nawet się nie spodziewa .Ja ogólnie mieszkając w Gliwicach całe życie prawie ostatnio odkrywam takie piękne miejsca,że sama w szoku jestem , że coś takiego jest :D ale wiadomo też dużo powstaje 

• 2 weeks later...
W dniu 4.09.2018 o 21:29, LBG napisał:

Przyglądnij się spokojnie tym kamienicom, ich wystrojem i ozdobami. Pochodź po małych bocznych uliczkach (jak sie nie boisz :) )

W bardziej cywilizowanych państwach (lub w bardziej bogatych naszych Polskich miastach) te kamienice byłyby odrestaurowane.

A teraz czekają do samoistnego zawalenia:mad: