Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Aprilia Suzuki BMW Honda Yamaha ?


Giermon

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, żużu napisał:

Tego zdania są tylko ci, co nigdy nie poznali bmw.

Osobiście, po różnych markach, nie widzę alternatywy dla mojej maszyny.

Ale do takich wniosków trzeba dojrzeć.

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

Powiedzial co wiedzial.

Chlopie daj na luz i przestan juz Szpanowac ta swoja RT bo to zaczyna byc nudne.

Co ja mialem za motki i co mam obecnie  nie bede pisal bo to bedzie szpanerstwo a ja takiej potrzeby nie mam,poprostu to jest jedna z mojej  pasji.

Na tym Forum Wiekszosc moze i marzy o BMW ale z tego czy innego powodu nie stac ich dlatego kupuja to na ci ich stac ,wiec taka prosba do Ciebie  nastepnym razem  pomysl  o Tych  ktorych nie stac na BMW.

Ps.Jesli jestes Motocyklista ktory ma  BMW  to zachowuj sie  jak  Motocyklista ktory ma BMW,a nie jak posiadacz BMW.

Do tematu.

A moze Yamasaki :huh:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Taurus napisał:

Powiedzial co wiedzial.

Chlopie daj na luz i przestan juz Szpanowac ta swoja RT bo to zaczyna byc nudne.

Co ja mialem za motki i co mam obecnie  nie bede pisal bo to bedzie szpanerstwo a ja takiej potrzeby nie mam,poprostu to jest jedna z mojej  pasji.

Na tym Forum Wiekszosc moze i marzy o BMW ale z tego czy innego powodu nie stac ich dlatego kupuja to na ci ich stac ,wiec taka prosba do Ciebie  nastepnym razem  pomysl  o Tych  ktorych nie stac na BMW.

Ps.Jesli jestes Motocyklista ktory ma  BMW, to zachowuj sie  jak  Motocyklista ktory ma BMW a nie jak posiadacz BMW.

Bardzo ladnie to napisales.

Ja dodalbym tylko ze sa tez tacy ktorzy maja kasy jak lodu ale nie chca  kupowac BMW bo im sie nie podoba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, victoryMP napisał:

Bardzo ladnie to napisales.

Ja dodalbym tylko ze sa tez tacy ktorzy maja kasy jak lodu ale nie chca  kupowac BMW bo im sie nie podoba.

Pozdrawiam

Ostatnio bylem z takim na zlocie w Byczynie ktory w ciagu 5ciu miesiecy wymienil  nowki crosstourer dct + normalna 1200  i gs 1200 na explorer 1200 :) Do dzisiaj go ma co normalnie do niego nie pasuje :P Dluzej jak sezon nigdy motka nie trzymal :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja?

A przeczytaj wasze odpowiedzi!

Wyraźnie napisałem że opinia o bmw to moje odczucia i prywatne zdanie!

I nie musicie się z tym zgadzać!

Jeździłem, jeżdżę i mam nadzieję jeździć póki zdrowie pozwoli. I nie potrzebuje do tego waszej zgody czy akceptacji.

Nie obrażam ani was ani waszych maszyn ale widzę, że macie problem z każdym, kto jeździ bmw.

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, żużu napisał:

Ja?

A przeczytaj wasze odpowiedzi!

Wyraźnie napisałem że opinia o bmw to moje odczucia i prywatne zdanie!

I nie musicie się z tym zgadzać!

Jeździłem, jeżdżę i mam nadzieję jeździć póki zdrowie pozwoli.I oby tak zostalo.I nie potrzebuje do tego waszej zgody czy akceptacji.Akurat Ty tu musisz pisac o akceptacji;)

Nie obrażam ani was ani waszych maszyn ale widzę, że macie problem z każdym, kto jeździ bmw.Ja nigdy nie mialem i nie mam z tym problemu Kolego

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

Tu Ciebie Kolego musze rozczarowac.Mam sporo dobrych znajomych  ktorzy maja roznego typu BMW i razem smigamy gdzie oczy poniosa :)

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.