Jump to content
Sign in to follow this  
rolo

Wypadek w Gliwicach

Recommended Posts

Dziś w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu Wrocławskiej,Kłodnickiej i Konarskiego w Gliwicach doszło do zderzenia motocyklisty z osobówką. Wyglądało na to że osobowy wymusiła wyjeżdżając z Konarskiego jadącemu Wrocławską motocykliscie. Nie wiem czy sa poszkodowani i w jakim stopniu bo większość była zasłonięta parawanem przez policję,ale przód motoru za ciekawie nie wyglądał. Pewnie dadzą później jakieś info w mediach.

wspolczuje.

dobrze byloby azeby mlodsi(stazem) motocyklisci poczytali i wzieli sobie do serca co moze stac sie przy tak pieknej pogodzie.

37 lat, nie młody, nie stary. 

Mocno komentują w internetach. 

Owszem, można zabić się i przy 50,ale przy 50 masz prawie pełną kontrolę co się dzieje wokół ciebie. Wiem po sobie. Przy 80 nie zdążyłem powiedzieć k..  i już leżałem 

Faktycznie jakby powiedzenie tego wyrazu zapewniała nieśmiertelność...  

Coś jak teleport w sartrecku :-P Każde zdarzenie tą są sekundy i tu nie pomyslisz tu ważne są odruchy. Wycwiczone odruchu oraz koordynacja oko kończyna. 

Taki przeciętny człowiek od spojrzenia do reakcji ma czasu około sekundy... 

Przez samą tą sekundę w zależności od prędkości pokonasz około 14m przy 50km/h Nie wiem kolego gdzie znajdziesz tu czas na przemyślenia 

Ja trakcie wypadku przez ułamek sekundy wyobraziłem sobie, co się stanie i tak się zachowałem. Miałem szczęście. Nie było czasu na myślenie. Zacząłem myśleć, jak już się turlałem, żeby ramion nie rozłożyć i nie połamać.

Na tym skrzyżowaniu do żony, która jechała lewym pasem po Wrocławskiej/Częstochowskiej wjechał samochód wyjeżdżający z Zimnej Wody. Przejechał przez 4 pasy ruchu, żeby na piątym ją trafić. Nie zauważył :wacko:

w listopadzie, poza lasem, nie powinno sie jednak jezdzić - szyby w autach zaparowane, asfalt zimny, kierowcy nie zwracają już takiej uwagi jak latem ... nie, to nie jest dobry miesiąc do jazdy

Witajcie,

W dniu jutrzejszym odbędzie się pogrzeb naszego  kolegi Roberta w Gliwicach na osiedlu Kopernika w kościele MB Kochawińskiej.

Godzina 12 

Na prośbę rodziny pogrążonej w żałobie po tragicznej utracie Roberta, prosimy o nie przyjeżdżanie na motocyklach, chcemy pożegnać kolegę w ciszy i spokoju.

https://www.google.pl/maps/place/Parafia+Matki+Boskiej+Kochawińskiej/@50.3183707,18.656019,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47113014d2a98fd9:0x1ce0fc6c4b3ed0b4!8m2!3d50.3183707!4d18.6582077

[*] R.I.P.