Jump to content
Sign in to follow this  
rolo

Wypadek w Gliwicach

Recommended Posts

Dziś w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu Wrocławskiej,Kłodnickiej i Konarskiego w Gliwicach doszło do zderzenia motocyklisty z osobówką. Wyglądało na to że osobowy wymusiła wyjeżdżając z Konarskiego jadącemu Wrocławską motocykliscie. Nie wiem czy sa poszkodowani i w jakim stopniu bo większość była zasłonięta parawanem przez policję,ale przód motoru za ciekawie nie wyglądał. Pewnie dadzą później jakieś info w mediach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wspolczuje.

dobrze byloby azeby mlodsi(stazem) motocyklisci poczytali i wzieli sobie do serca co moze stac sie przy tak pieknej pogodzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

37 lat, nie młody, nie stary. 

Mocno komentują w internetach. 

Owszem, można zabić się i przy 50,ale przy 50 masz prawie pełną kontrolę co się dzieje wokół ciebie. Wiem po sobie. Przy 80 nie zdążyłem powiedzieć k..  i już leżałem 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie jakby powiedzenie tego wyrazu zapewniała nieśmiertelność...  

Coś jak teleport w sartrecku :-P Każde zdarzenie tą są sekundy i tu nie pomyslisz tu ważne są odruchy. Wycwiczone odruchu oraz koordynacja oko kończyna. 

Taki przeciętny człowiek od spojrzenia do reakcji ma czasu około sekundy... 

Przez samą tą sekundę w zależności od prędkości pokonasz około 14m przy 50km/h Nie wiem kolego gdzie znajdziesz tu czas na przemyślenia 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja trakcie wypadku przez ułamek sekundy wyobraziłem sobie, co się stanie i tak się zachowałem. Miałem szczęście. Nie było czasu na myślenie. Zacząłem myśleć, jak już się turlałem, żeby ramion nie rozłożyć i nie połamać.

Na tym skrzyżowaniu do żony, która jechała lewym pasem po Wrocławskiej/Częstochowskiej wjechał samochód wyjeżdżający z Zimnej Wody. Przejechał przez 4 pasy ruchu, żeby na piątym ją trafić. Nie zauważył :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

w listopadzie, poza lasem, nie powinno sie jednak jezdzić - szyby w autach zaparowane, asfalt zimny, kierowcy nie zwracają już takiej uwagi jak latem ... nie, to nie jest dobry miesiąc do jazdy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

W dniu jutrzejszym odbędzie się pogrzeb naszego  kolegi Roberta w Gliwicach na osiedlu Kopernika w kościele MB Kochawińskiej.

Godzina 12 

Na prośbę rodziny pogrążonej w żałobie po tragicznej utracie Roberta, prosimy o nie przyjeżdżanie na motocyklach, chcemy pożegnać kolegę w ciszy i spokoju.

 

https://www.google.pl/maps/place/Parafia+Matki+Boskiej+Kochawińskiej/@50.3183707,18.656019,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47113014d2a98fd9:0x1ce0fc6c4b3ed0b4!8m2!3d50.3183707!4d18.6582077

 

[*] R.I.P.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.