Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Warsztat w którym ogarną mi Urala.


Maciej Godziek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Szukam warsztatu który mi ogarnie motor do końca.
Motor stoi w Śląskim w Lędzinach, to jest niedaleko Tychów / Katowic
Ural, rama M63, silnik nowszy, prawdopodobnie M67, ogólnie składak.

Silnik praktycznie nowy, składany w warsztacie w Krakowie, tłoki almoty, gaźniki pekary,
wał nowy, łożyska nowe, rozrząd cały nowy, sprzęgło nowe, alternator nowy, regulator nowy, głowice nowe. Zapłon elektroniczny wraz z cewką.

Skrzynię ural jajko robiłem sam (trochę kiepsko wyszła chyba, cieknie i nie miałem jak dokończyć regulacji kopki), dyfer w warsztacie w krakowie. Elektryka 100% nowa samoróbka wysokiej jakości.

Reszta motoru stan porównywalny części nowe albo dorabiane samodzielnie. 

Zarejestrowany ubezpieczony i z przeglądem.

Motor odpala, jeździ, przegrzewa się błyskawicznie (gotuje paliwo w gaźnikach po jakichś 1-2 minutach, rury parzą po 30 sekundach, traci moc po 2-3 kilometrach, brak wyraźnych śladów zatarcia przynajmniej na lewym cylindrze, prawego jeszcze nie otwierałem).

Albo coś nie tak z rozrządem, albo ja go nie umiem wyregulować, albo jeszcze coś innego o czym nawet nie mam pojęcia.

Zlecę komuś dokończenie motoru, co najmniej usunięcie tego przegrzewania i ewentualnie wszystkich innych błędów jakie się znajdą, mogę wynająć przyczepę i przywieść go sam albo zapłacić za transport.  

 

Kontakt PW albo mail albo tutaj, zaglądam co 2 dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.