Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl turystyczny ale jaki...?


Cukier.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Dnia 11.01.2017 o 23:11, Wicher napisał:

My tu gadu gadu, a kolega Cukier milczy :)

Pewnie coś kupił i nocuje teraz w garażu :P

Milczę ponieważ miałem problemy z zalogowaniem się... Ot głupi zametanowany łeb :D A i owszem kupiłem :) i nocuje w garażu ;) jest to TDM 850 2001r. i czeka na cieplejsze dni :) oglądałem oprócz tej TDM'ki kilka BMW i niestety stwierdzam z przykrością, że do 10kPLN nie znajdzie się moto z Bawarii który nie leżał...

Dnia 11.01.2017 o 23:16, grzesiek_73 napisał:

Mam nadzieję, że przynajmniej ma ogrzewany ten garaż

bo ostatnio w nocy, termometr pukał mi w okno i chciał żebym go wpuścił do środka ;)

niestety nie jest ogrzewany... a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ładny teraz trzeba tylko kiloski nakręcać szkoda że nie rozejrzałeś się za banditem wygodna pozycja mały apetyt na paliwo szybki w odsprzedaży zachwalam tak bo dosiadam  już drugiego pierwszy olejak a teraz na wtrysku wodniak ale dla ucha fajniej bzyczał olejak .ale teraz nich kółeczka Ci się kręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becker Tobie sie moze nie podobac, wisi mi to ;) Ty na tym nie bedziesz smigal :P a zalajkowac nie zalajkuje ot foch hahaha B)

Piotr.mar73 niestety nie znalazlem nic do tej kwoty ktora mialem a w bandicie szukalem poj 1200 i pelny. A tu juz bylo krucho... i koleczka juz sie powoli kreca nabily juz 100;) ale manetki grzane trzeba zalozyc i mozna smigac :)

Wicher, żużu, grzesiek_73, taurus dziekuje za mile slowa bedzie cieszyc i sluzyc :) juz nie moge doczekac sie manetek grzanych to i cieplejsze dni nie beda potrzebne :)

Zet4 cieszy cieszy nareszcie :D 

A tak w ogole to chyba nikt nie zauwazyl ze cos nie pasuje na 3 zdjeciu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.