Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl turystyczny ale jaki...?


Cukier.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wicher napisał:

Problemy można mieć z kazdym motocyklem, a największym problemem Deauville jest jej , niedostatek mocy. Nie zrekompensuje jej tego ani wał kardana, ani stary jak węgiel kamienny silnik, wiotka rama i zawieszenie do jazdy na wprost ;) Nie jest to też lekki motocykl, bo 700-tka wazy chyba 267 kg gotowa do jazdy, a wersja pierwsza tego motocykla około 236 kg, więc o czym my tutaj rozmawiamy ?? ;)

Przyrównanie Deauville'a do czegokolwiek, co zostało w tym temacie wymienione, to jak przyrównanie za przeproszeniem gówna do pomarańczy ;)

 

Masz babo placek.... Napisz coś, a zaraz cię obsrają. Taaak. 

Zapomniałem w moim poście dodać, że jest to moja osobista opinia, która wzięła się z posiadania i eksploatacji tego motocykla a nie z faktu przeczytania paru opinii i danych technicznych w internecie. Poza tym, sporo informacji nawzajem się wyklucza lub są zgoła różne. Fakt, nie jest to demon szybkości i mocy ale na dojazdy do pracy, po mieście i jako turysta dla mniej wymagających, bardzo dobry.No chyba, że chce się po.........alać z zawrotnymi prędkościami. Mnie ten motor ( +żona +solidne bagaże ) zawiózł do Toskanii, Chorwacji i Rumunii. Z tego też tytułu nie mogę mu nic zarzucić, bo bym zgrzeszył  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ste-fan napisał:

Masz babo placek.... Napisz coś, a zaraz cię obsrają. Taaak. 

Zapomniałem w moim poście dodać, że jest to moja osobista opinia, która wzięła się z posiadania i eksploatacji tego motocykla a nie z faktu przeczytania paru opinii i danych technicznych w internecie.

Tak, to jest na forum. Jak przedstawiasz swoja opinię, to musisz liczyć się z tym, że ktoś cię obsra, jak to napisałeś i nie zawsze będzie zgdzał się z twoją opinią, choćby nie wiem jak była osobista ;)

Rozumiem, że NTV-ka cię ujęła, po dwóch latach użytkowania, szacun, nikt ci tych wspomnień nie odbierze i nie zafałszuje obrazu tego motocykla, ja z pewnością nie mam takiego zamiaru....

Ja jednak nie potrzebowałem ani opinii z internetu ani dwóch lat,ani wyjazdu do Toskanii żeby osądzić ten motocykl ;) Wystarczyło mi 100-150km, żeby z twoim zdaniem sie nie zgodzić.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to slabo jak nie zapierdzielasz......ale nie dziwie sie masz bmw,to dla piernikow zadufanych w sobie i swoim jestestwie.....

A przeczytaj, co napisałeś.

Sam jesteś zadufany w sobie.

Życzę Ci, żebyś się nie rozpieprzył na mojej zmianie....

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje ci sie ze jestes najmondrzejszy i motor ktory masz ze jest najlepszy ale temu szwabskiemu zabytkowi daleko do japonskiej technologi i do fajera

pewnie nie umiesz jezdzic to robisz tutaj z siebie na forum wielkiegi turyste na bmw bo koledzy sie smiejom ze opony nie umiesz zamknac i na kolo nie umisz tego zlomu postawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopczyku, co dało ci prawo mnie oceniać choć mnie nie znasz?

Dlaczego mnie obrażasz choć nic ci nie zrobiłem?

Masz się za kozaka bo zapierdalasz?

7d474c6c250af0e175a164f98b68350d.jpg087264e111a9ee21c39daa6383b3e319.jpgde82c7a7218ced77d45688e547346443.jpg

Ten, który to auto przewrócił na dach tylko własnym ciałem (nie motocyklem) też lubił zapierdalać.

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2017 o 23:30, żużu napisał:

A przeczytaj, co napisałeś.

Sam jesteś zadufany w sobie.

Życzę Ci, żebyś się nie rozpieprzył na mojej zmianie....

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

a czemu nie? jak przeżyje to możesz mu spuścić wpierdol za pisanie głupot na forum :)

PS.

Bobik wara od Zanzibaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.