Jump to content
Jaguś

ze sporta na szosowo-turystyczny

Recommended Posts

już postanowiłam :) póki co albo VFR albo BMW, nie przekonałam się do niczego innego jak na razie. oba motocykle mają plusy i minusy. pewnie zdecyduje jazda próbna.

no i chętnie przyjmę i rozważę kolejne sugestie za dotychczasowe dziękując  

Można kupić naketa plus jakaś ładna akcesoryjna szybka.Bardzo wygodne i uniwersalne motocykle w dodatku dobrze wyglądające a wybór olbrzymi.

10 minut temu, Wicher napisał:

VFR jest nudna, bierz beemkę:P

W gruncie rzeczy to oboje  sa nudne jak groch z kapusta  bo tylko sie leje paliwo do nich i bije kilometry,nic wiecej.:P 

14 godzin temu, Taurus napisał:

Albo Kawasaki ER-6f. Tez godny uwagi.

o tak ! ładny i cena (w odniesieniu do rocznika) zachęcająca :) leciutka, niska, jedna wada- mało kucy (ja z lekkiego i mocnego sporta będę zsiadać :/)

12 godzin temu, Wicher napisał:

VFR jest nudna

? patrząc z góry czy z dołu ? ;) 

11 godzin temu, becker napisał:

oboje?

O mój Boże Wszechmogący ! apeluję byśmy nie łapali się za słówka ;) 

Godzinę temu, Jaguś napisał:

ja z lekkiego i mocnego sporta będę zsiadać :/)

To może odpuść turystyka a weź CBR F4 wygodny sport chyba najwygodniejszy w swojej klasie i ceny w miarę. Da się też tym turystycznie latać 

No to w takim razie polecam wieksza siostre Kawasaki Z 1000 SX Tourer (fabryczne  kufry),tylko nie jestem pewny czy to nie jest  inna polka cenowa :( cztery miesiace temu kolega sprzedal innemu koledze :P taka kawe model 2010 z pierwszej reki z przebiegem  21500km.Akrap ,kufryi takie tam cuda.

Ps.Kolego Becker ja tu polecam tylko takie motorki ktore mnie albo moim bliskim znajomym nie robili mniej albo wiecej  faksow.Jesli Ty masz inne doswiadczenie z tymi motorkami to bardzo mi przykro.

8 godzin temu, K.Łapouch-y napisał:

To może odpuść turystyka a weź CBR F4 wygodny sport chyba najwygodniejszy w swojej klasie i ceny w miarę. Da się też tym turystycznie latać 

zły pomysł. musi być turystyk. w tym sezonie miałam okazję jeździć turystycznie na sporcie. wolałabym tego nie powtarzać. przy dłuższych przelotach wieczorem nie ma sił się umyć :P 

3 godziny temu, Taurus napisał:

No to w takim razie polecam wieksza siostre Kawasaki Z 1000 SX Tourer (fabryczne  kufry),tylko nie jestem pewny czy to nie jest  inna polka cenowa :(

piękny ale za drogi. ceny zaczynają się na Alledrogo.pl coś od 27 tysięcy powiedźmy. zamiast dokładać 10 tys wolę się wybrać w nieznane :) 

ps: kawasaki ER 6 F weszło do pierwszej trójki rankingu 

2 godziny temu, Jaguś napisał:

wieczorem nie ma sił się umyć :P 

Prawdziwy motocyklista się nie myje tylko wietrzy :-P 

Co do CBR jest naprawdę wygodna a jak chcesz jeszcze bardziej turystyczną pozycję możesz dać barraisery i obniżyć podnóżki. Siądz sobie na CBR F4 zobaczysz że jest całkiem wygodna. 

Z resztą przy tych parametrach już nic lepszego nie znajdziesz chyba że nakeda zaakceptujesz 

zgadzam się z powyższym - sama przelatałam na cebrze prawie 50tyś km turystycznie (przeloty na ok. 800-1000km w ciągu 1 dnia) - i mimo że teraz mam niby bardziej turystyczny motór to cebrę bardzo dobrze wspominam i jak na mój wzrost była idealna

15 godzin temu, Jaguś napisał:

do CBR mogłabym się przymierzyć, ale w jakiekolwiek poprawki nie będę się bawić. i podstawowe pytanie: czy kufry można założyć czy tylko tankbag (tankbag to zdecydowanie za mało :/). kufrów przy CBR nie widziałam jeszcze albo nie zwróciłam nigdy uwagi   

do wersji F są dostępne dedykowane stelaże i kufry centralne, na boki na wyjazd można zarzucić jakieś szmatexowe torby, a jak jeszcze mało to można dołożyć rolkę na miejsce od pasażera

5 godzin temu, Jaguś napisał:

ale w jakiekolwiek poprawki nie będę się bawić

Te poprawki to jest kilka śrubek, dasz chłopu czteropak i w niedzielne popołudnie masz zamontowane. Żadna filozofia. 

Dnia 16.10.2016 o 09:18, Jaguś napisał:

O mój Boże Wszechmogący ! apeluję byśmy nie łapali się za słówka ;) 

czemu nie?

dziękuję wszystkim za liczne sugestie i pomoc

więcej szukać nie będę i ograniczę wybór do 3 modeli: VFR 800 VTEC/ BMW F 800 ST/ Kawasaki ER 6F

zdecyduje pewnie jazda próbna oraz dostępność zadbanej sztuki w konkretnym momencie 

jak zakupię i nie zapomnę to wrzucę kilka zdjęć 

pozdrawiam serdecznie 

Albo Kawasaki ER-6f. Tez godny uwagi.

Dnia 16.10.2016 o 09:18, Jaguś napisał:

o tak ! ładny i cena (w odniesieniu do rocznika) zachęcająca :) leciutka, niska, jedna wada- mało kucy (ja z lekkiego i mocnego sporta będę zsiadać :/)

1 godzinę temu, Jaguś napisał:

dziękuję wszystkim za liczne sugestie i pomoc

więcej szukać nie będę i ograniczę wybór do 3 modeli: VFR 800 VTEC/ BMW F 800 ST/ Kawasaki ER 6F :huh::)

Racja ta kawa jest słaba..Za to pasuje do dziewczyny,dobrze wygląda sama ją wypchnie nie będzie nią przewracać no i są zielone...

Moje typy to fz6 horneta z750 gsr600 coś takiego wygodnego i jadącego.

9 godzin temu, thundertom napisał:

to już lepiej cbf 1000 ;) wymiary i waga prawie te same co w 600. Do tego motocykl jest dość niski.

Był by super ale widocznie się nie podoba.

CBF 1000 ale tak od około 2010 roku w bieli np. jest pikna, tylko musiałabym dużo więcej dołożyć niż planowałam, a to oznacza droższe moto w posiadaniu ale mniej przejechanych km w następnym sezonie :/