Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ze sporta na szosowo-turystyczny


Jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

14 godzin temu, Taurus napisał:

Albo Kawasaki ER-6f. Tez godny uwagi.

o tak ! ładny i cena (w odniesieniu do rocznika) zachęcająca :) leciutka, niska, jedna wada- mało kucy (ja z lekkiego i mocnego sporta będę zsiadać :/)

12 godzin temu, Wicher napisał:

VFR jest nudna

? patrząc z góry czy z dołu ? ;) 

 

11 godzin temu, becker napisał:

oboje?

O mój Boże Wszechmogący ! apeluję byśmy nie łapali się za słówka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie polecam wieksza siostre Kawasaki Z 1000 SX Tourer (fabryczne  kufry),tylko nie jestem pewny czy to nie jest  inna polka cenowa :( cztery miesiace temu kolega sprzedal innemu koledze :P taka kawe model 2010 z pierwszej reki z przebiegem  21500km.Akrap ,kufryi takie tam cuda.

Ps.Kolego Becker ja tu polecam tylko takie motorki ktore mnie albo moim bliskim znajomym nie robili mniej albo wiecej  faksow.Jesli Ty masz inne doswiadczenie z tymi motorkami to bardzo mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, K.Łapouch-y napisał:

To może odpuść turystyka a weź CBR F4 wygodny sport chyba najwygodniejszy w swojej klasie i ceny w miarę. Da się też tym turystycznie latać 

zły pomysł. musi być turystyk. w tym sezonie miałam okazję jeździć turystycznie na sporcie. wolałabym tego nie powtarzać. przy dłuższych przelotach wieczorem nie ma sił się umyć :P 

 

3 godziny temu, Taurus napisał:

No to w takim razie polecam wieksza siostre Kawasaki Z 1000 SX Tourer (fabryczne  kufry),tylko nie jestem pewny czy to nie jest  inna polka cenowa :(
 

piękny ale za drogi. ceny zaczynają się na Alledrogo.pl coś od 27 tysięcy powiedźmy. zamiast dokładać 10 tys wolę się wybrać w nieznane :) 

 

ps: kawasaki ER 6 F weszło do pierwszej trójki rankingu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaguś napisał:

wieczorem nie ma sił się umyć :P 

Prawdziwy motocyklista się nie myje tylko wietrzy :-P 

Co do CBR jest naprawdę wygodna a jak chcesz jeszcze bardziej turystyczną pozycję możesz dać barraisery i obniżyć podnóżki. Siądz sobie na CBR F4 zobaczysz że jest całkiem wygodna. 

Z resztą przy tych parametrach już nic lepszego nie znajdziesz chyba że nakeda zaakceptujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaguś napisał:

 

do CBR mogłabym się przymierzyć, ale w jakiekolwiek poprawki nie będę się bawić. i podstawowe pytanie: czy kufry można założyć czy tylko tankbag (tankbag to zdecydowanie za mało :/). kufrów przy CBR nie widziałam jeszcze albo nie zwróciłam nigdy uwagi   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za liczne sugestie i pomoc

więcej szukać nie będę i ograniczę wybór do 3 modeli: VFR 800 VTEC/ BMW F 800 ST/ Kawasaki ER 6F

zdecyduje pewnie jazda próbna oraz dostępność zadbanej sztuki w konkretnym momencie 

jak zakupię i nie zapomnę to wrzucę kilka zdjęć 

pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Kawasaki ER-6f. Tez godny uwagi.

Dnia 16.10.2016 o 09:18, Jaguś napisał:

o tak ! ładny i cena (w odniesieniu do rocznika) zachęcająca :) leciutka, niska, jedna wada- mało kucy (ja z lekkiego i mocnego sporta będę zsiadać :/)

1 godzinę temu, Jaguś napisał:

dziękuję wszystkim za liczne sugestie i pomoc

więcej szukać nie będę i ograniczę wybór do 3 modeli: VFR 800 VTEC/ BMW F 800 ST/ Kawasaki ER 6F :huh::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.