Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwszy motocykl 125


EllooPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule planuje kupić swój pierwszy jednoślad. Jak zawsze musi być jakieś , ale lub problem. posiadam 197cm wzrostu 65kg i to bardzo utrudnia znalezienie jakiejkolwiek 125. Rozmawiałem już z 3 osobami sprzedającymi motor i każdy (jak to zwykle bywa) mówi co innego. Na pierwsza linie poszła Yamaha Drag Star, na forach uważana za motor dla wysokich ludzi. Facet z automatu powiedział ze on ma 181 i jemu jeździ sie dobrze , ale jego kolega który ma 198 po dłuższym dystansie miał dość. Następną do zobaczenia poszła Honda Shadow, także przez internautów zachwalana dla osób wysokich. Jak na złość facet posiada 170 cm i powiedział ze dla niego jest dobra ale na osobę o 20 cm najprawdopodobniej będzie za mały. ( jeszcze man się spotkać i sprawdzić) następne motory które chce spr to: Yamaha Virago 125, Hyosung GV125C Aquila, leonart’a daytona 125. Prosił bym o jakieś opinie odnośnie tych maszyn, a także poradę które będą dobre dlo osoby z moim wzrostem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wysokich nie ma dużych chopperów 125, Varadero jest chyba najwyższą 125.
U mnie też miały być tylko choppery ale po przesiadce z choppera 125 na turystyka już do nich chyba nie wrócę ;)

Junak M16 125 jest dosyć duży (rama jak w 350tce tylko silnik mniejszy), ale musiałbyś się do niego przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. korfanty ,ma widać wielkie doświadczenie z chińczykami ,ja skromnie od 4 sezonów śmigam dwoma 125 i 250 ,nawinięte nimi prawie 70k i dają radę ,a niedawno jak dokupiłem do stajni VT-750 ,to kopara mi opadła ile tam jest plastikowych części  _boisie.gif. Wracając do tematu ,to wysoki wzrost ,troszkę nie jest kompatybilny z poj.125 ,zapodany powyżej link powinien troszkę pomóc w poszukiwaniach ,ale tak jak napisał kol. Hawk 1985 najdłuższą (chyba ) armaturą o poj. 125 jest Junak M16 (125) .Powodzenia w poszukiwaniach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zamkniecie tematu.
Po rozmowie z Pracownikiem z Yamahy, który powiedział mi w prost ze 125 nie ma w moim przypadku najmniejszego sensu. Stwierdziłem ze zrobię kategorie A i nie będę pierdolił się z tymi kurduplami. Z racji tego ze Choppery mi sie zawsze bardzo podobały Facet z Yamahy powiedział mi ze ta 125 to będzie jak Lizanie cukierka przez papierek, a dodatkowo paradoksalnie koszt takiej starszej 125 jest podobny co koszt 400-600 wiec tym bardziej nie ma sensu :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.