Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Erłan na gaźnikach


peri

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam że stan techniczny fajny więc zostają tylko owiewki do malowania,oklejania.W dzisiejszych czasach można trochę zaszaleć.Widziałem kilka aut w motywie dywizjon 303 jakieś w moro i trzeba przyznać że pomysł i wykonanie rewelacja.Ludzie powielają kogoś pomysł i wychodzi im jeszcze lepiej.Baza do takich pomysłów idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mi się podoba. Pewnie był połamany i fajnie gość go zamaskował. Sprytnie pewnie dobrze pomalowany mat - fajnie ukrywa szlify itd...gość nawet pomalował śruby do owiewek jak dobrze widzę. Tarcze, klocki 99% ogień nic tylko brać. Chciałbym go widzieć w realu. Kiedyś podobny oglądałem choć akurat nie ścigacz też igła pomalowany bo gość lubiał czachy - potem okazało się że też lubiał spawać plastiki i Migomat też nie był mu obcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś koleś do mnie dzwonił, i mówi że spawany. że mocowanie tylnego stelaża, czy też wahacza spawane. Dziś wrzuciłem fotki na forum R1 i piszą mi, że spawy raczej oryginalne.

Kupiłem go od znajomego, mam nawet brief sprzed 8 lat i umowę kupna sprzedaży z DE. Zawiera on w sobie pewien dowcip... który tłumaczy pewne uszkodzenie owiewki, ale to zaraz. Pierwszy właściciel w momencie sprzedaży miał 57 lat... i chyba przecenił możliwości swojego kręgosłupa, więc zamontowana została półka górna akcesoryjna Lukas z możliwością mocowania prostej kierownicy, co skutkowało koniecznością podcięcia szyby... żeby nie haczyło... Kolega nie ścierpiał tego i kupił clipony accella. Półka Lukasa została, z tymi śladami po prostej kierze :)

PS na "niemieckiej" autostradzie pokazał mi 314

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.