Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2016-08-26 Bieruń Nowy - poszukiwany kierownik


imnariel

Rekomendowane odpowiedzi

http://112tychy.pl/index.php?site=news_comments&newsID=1688

"26 sierpnia około godziny 6.20 w Bieruniu Nowym na ulicy Warszawskiej (DK 44) doszło do potrącenia pieszego przez kierującego motocyklem. Na miejsce wysłane zostały ZRM, patrole bieruńskiej Policji i zastępy straży pożarnej: OSP Bieruń Nowy (GBARt), OSP Bieruń Stary (GBA) i JRG Tychy (GBA, GCBARt, SCRt). Droga w miejscu zdarzenia została zablokowana w obu kierunkach. Pierwszej pomocy przed przyjazdem ratowników poszkodowanemu 64 letniemu mężczyźnie udzielili świadkowie zdarzenia. Kierujący motocyklem 33 letni mężczyzna oddalił się z miejsca wypadku nie udzielając pomocy poszkodowanemu jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych (jest poszukiwany przez Policję). Poszkodowany 64 latek został odwieziony do szpitala na dokładniejsze badania. Po około trzydziestu minutach zastępy straży pożarnej wróciły do koszar, a droga została odblokowana. Jak ustalili bieruńscy policjanci pieszy przechodził przez jezdnię w miejscu gdzie nie jest wyznaczone przejście dla pieszych. Bieruńscy Policjanci prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie tego zdarzenia.  "

 

Nie znalazłam potwierdzenia tej informacji na portalu policyjnym ani w innym miejscu. Nie wiem też, skąd wiedzą, że sprawca ma 33 lata ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎08‎-‎29 o 14:54, imnariel napisał:

Nie znalazłam potwierdzenia tej informacji na portalu policyjnym ani w innym miejscu. Nie wiem też, skąd wiedzą, że sprawca ma 33 lata ;-)

Zapewne ustalili tożsamość sprawcy, byli świadkowie więc ktoś pewnie zapamiętał nr rejestracyjny. Sprawca pewnie ukrywa się, dlatego jest poszukiwany. Policja prowadzi śledztwo i trudno by udostępniali publicznie wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.