Jump to content
powolny

Rajd-Pielgrzymka Kraków - Fatima 2017

Recommended Posts

Sory właśnie się skapłem ,że nie napisałem gdzie :) ,do Medjugorije ,blisko ,jeszcze raz sorki ,jestem nakręcony :) .

• Thanks 1

S

Dnia 27.08.2017 o 21:11, grzesiek_73 napisał:

A dokąd?

Też Fatima?

Synek ... jako Fatima , to już boło. tero to momy Bałkany pełnom gymbom.

My w tym roku jadymy jak pisze POWOLNY do Medjugorije , a potem ...... w dół : Albania , Macedonia, Czarnogóra , Kossowo , Serbia , Węgry :)

Co prowda trasa o pieron krotszo .... ale tyż bydzie fajnie :)

Godom wom to jo :

Prezes Iron Angels :):)

Ja ,a czorny smok ,demon ,czy anioł jeszcze wom zagro na forteklapie ,bo umi :) . Już niedługo powrzucam w neta fotki z Fatimy ,bydzie ciulato pogoda ,to bydzie czas . Ciekawi mnie czy ktoś myśli o wzięciu udziału w przyszłorocznej edycji ?? . Jak jeszcze nie byliście w dalszej podróży motocyklem ,to ten wyjazd ,rajd ,pielgrzymka (jak zwał ,tak zwał) ,może być właśnie tą szansą na spróbowanie czegoś nowego . Nie musicie się obawiać tzw. "kościółkowych" , już na pierwszym spotkaniu zobaczycie ,że spoko ferajna , mądrzy księża i nie ma musu chodzić na mszę .Nie chcę żeby to wyglądało jak jakaś agitacja ,ale :) , powiem Wam ,że czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem ,tyle przygód i wyzwań ,strachu i radości ... bajka. Jest jeszcze czas ,żon jak się nie da przekonać ,to trzeba zabrać i  : show must go on " LWG .

Trasę znam ale grupa musi być mniej więcej dostosowana do najwolniejszego ogniwa, dlatego pytam :) Ja zaczynam właśnie jeździć z synem, on na małym Varadero, ja DL650 - tragedii nie ma, do 100 spokojnie daje radę ale na autostradzie to już będzie różnica. Mieliśmy uderzać na Rumunię w przyszłym roku ale zaczynam się wahać :) - można by w drodze powrotnej zaliczyć trochę BOH i Czarnogóry, też pięknie...

Musicie się tylko dowiedzieć jak wygląda sprawa przepisów co do jazdy 125-ką przez kraje tranzytowe ,w razie co będziemy szukali . Gregor , Ty teraz na tym swoim " Goldasie " to na pewno będziesz jechał powoli :)  . Staszek w razie czego pojedziesz z plecakiem ,ważne są chęci .

• Haha 1

To nie jest 125'ka na kategorię B - wtedy zagranica raczej odpada. To na A1, papierek powinien być respektowany w całej Europie ale to jeszcze do sprawdzenia. Jazdę z plecaczkiem uskutecznialiśmy do tej pory, teraz być może miejsce z tyłu zajmie ktoś inny, zobaczymy :) W każdym razie na wakacje jedziemy na dwóch maszynach, to już postanowione.

• Like 2

Muszę ogarnąć w końcu sprawę fotek z Fatimy ,bo w razie co będzie jakiś ślad dla potomnych . Ciągły brak czasu troszkę mnie hamuje , chociaż ostatnio to nie przez pracę ,czy zobowiązania ,ale kupowałem samochodzik i zdziwiło mnie ,że to nie jest tak -wchodzę i kupuję , ale już od wczoraj nawijam kilometry na nowa Fiestę ( choć wolał bym na moto) ,tak że deszcz mi nie straszny :) .Niestety ,sezon motocyklowy przystopował ,chociaż podobno jeszcze ma coś się poprawić . Przemas z kobitą ,już się zapisał na przyszłoroczną imprezę ,ja jeszcze nie wiem jak z urlopem ( restrukturyzacja w firmie ), ale baaaardzo bym chciał .

Post pod postem ,ale co tam .Wrzuciłem do tego nowego googla zdjęcia z dnia : -1 i1  , opis w komentarzu .Póki co nie wiem czy to będzie widać ,ale chyba się dowiem :) .

https://photos.google.com/share/AF1QipN5C-DMZs5lU4viAYpZRel7dr3a2XEytFSkjKk4YvUhOsAglNiia8P1RiT5B196rA?key=R2ZhZmR5UVJRb3hnb3FUY1lVS0NWY1Q4N3V6Rk1B

• Like 1

Zapodaję tylko widoczki ,ponieważ jestem zwolennikiem rozdziału ,a widoczki są neutralne politycznie ,wyznaniowo i kulturowo ,a ja wiem kto je stworzył :) . Już drugiego dnia przekonaliśmy się ,że to nie będzie wycieczka wkoło komina . Większość jednak wiedziała na co się pisze .Zaczynały się upały ,pomimo ,że lubię ciepełko ,w tym roku przekonałem się ,że może być też niebezpieczne. Druga porcja fotek .

https://photos.google.com/share/AF1QipPvs3jEMo8YzxBvEwbKiDMFOvTgauO5_W_Rpt2rmY499tAJknANohUgDE8oRuhGtA?key=RmxQT3BSOElYYll2VmxvXzkxVUxHUkUxSnQtcmxR

• Like 1

Nie ,wypadek był na szczęście tylko jeden ,pozostałe maszyny (według mnie ) nie zostały odpowiednio przygotowane przez właścicieli . Pech mógł się też przydarzyć ,ale chyba jak ludzie usłyszeli ,że jedzie wóz techniczny ,to nic nie trzeba robić ,w razie draki ktoś zrobi . To jest moje zdanie . W mojej grupie kolega jechał chińsko - polskim Junakiem 320 cm i dojechał tam i curik , pomimo że czasami silnik przerywał ,doszedł do przyczyny dopiero w Hiszpanii.

3 minuty temu, staszek_s napisał:

Drogi miejscami dość wymagające, jak widać, można się przejechać jak ktoś nie ma wprawy, zwłaszcza na ciężkim sprzęcie... Wal dalej!

To była Szwajcaria chyba , akurat tutaj było kilka takich dróg.

Ha ,jedziemy dalej . Dzisiaj zrobiłem po pracy taki "komin" do Wisły na "Kofolę" i jadąc z moją ulubioną V= 80/h przypominałem sobie jak to było ,a było super :) . Zapodaję dla lubiących zdjęcia kolejną porcję .

https://photos.google.com/share/AF1QipMRz0uOCIVEAkiGhi3kRr8gUbJFX-9T-lIKXhrSrqs0inb5KOD3R0z9LktWzzX4cg?key=TG9PUnJEa3AyekRIdGNwYkhHMXB3VEpLT3MtbmxB

• Like 1

Dzisiaj z nudów pojechałem na Chudów , spotkałem czterech współtowarzyszy podróży , troszkę powspominaliśmy ,aż zrobiło się ciemno ,dlatego pisze dopiero teraz.

https://photos.google.com/share/AF1QipMqeHiJ_lA8Lunb6oWGtLM5d1wfiBZdSFSsisNNcGS0I1ei4tFtShr_8jNlFm2S2A?key=WWxIeE1jYWJ4WXdNaHFRcXFESm5pTDV6SlE2WHJR