Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

TRANSALP XL 600


Tomala1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy posiada ktoś ze śląska okolice Piekar Śląskich  motocykl jak w temacie .

Zastanawiam się nad kupnem takiego ale nie wiem czy nie jestem za niski na taki motocykl i chciałbym sie przysiąść .

Jeśli ktoś pozwoli się przymierzyć będę wdzięczny .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bebok. napisał:

Kolega miał już 3 transalpy, zjeździł sporo europy z babą i kuframi, a ma jakiś 1,7 metra wzrostu, może ciut mniej nawet, więc nie jest wcale źle :)

Dzięki , to spoko ja mam 175 więc powinno być ok .

Czytałem gdzieś na forum że transalp jest wysoki i osoby niskie mogą mieć problemy ale jak kolega daje radę to ok . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Transalpa 650tkę, 183cm wzrostu 105kg wagi i stojąc na światłach (w jedną osobę bez bagażu) nie sięgam pełną stopą troszkę brakuje.
Na forum trampka czytałem że jeżdżą na nich osoby nawet poniżej 170 cm obniżając standardową kanapę, więc myślę że nie będziesz miał problemu.

DL650 (sam o nim rozmyślam) ma wtrysk zamiast gaźników, więcej mocy, 6ty bieg, lepszą ochronę przed wiatrem, ale w porównaniu do trampka 600tki chyba zerowe właściwości terenowe :P No i cena DLa jest sporo wyższa.

Jakbyś szukał trampka 600tki to te po roczniku bodajże 96 mają już z przodu dwie tarcze, a 600tki robili do 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest jeszcze KLE 500, cz też w nieco innym klimacie TDM 850.

Nad singlem się zastanów, albo przynajmniej przejedź się i oceń czy to ci będzie pasować.

Porozglądaj się po komisach, może będzie okazja coś obejrzeć i przymierzyc się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rozmawiałem z dwoma znajomymi na temat pegaso i bmw , niestety doradzali . Wibracje , częste drobne usterki . Już sam nie wiem czy nie wrócę do fazera 

 

1eca4bcc3d9e817d7a5ea56f7e231c33.jpg

Rok temu żona kupiła f650gs z przebiegiem 21. Dziś ma 63.

Żadnej awarii. Opony, napęd, zawory - i owszem. Ale to nie naprawy tylko serwis eksploatacyjny. Pali średnio 4. Teraz trasa RO,BG,MD z dużymi braćmi 1200 i nie zostawała.

Polecam pod uwagę.

Żużu '77; Cieszyn; R1200RT '05

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.