Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

27 sierpnia 2016. Nocny Wjazd na Równicę


Rekomendowane odpowiedzi

To już 7 raz będziemy wjeżdżać :)

termin: 27 sierpnia 2016

miejsce: Pod Czarcim Kopytem (200 metrów przed schroniskiem po lewej stronie, więcej miejsca na wszystko, namioty itd.)

Składka na imprezę : 10 zł (tutaj obowiązuje równouprawnienie płci)

Parada: Rynek Ustroń 21.00 (Z innych miast dojeżdżają ekipy samodzielnie)

 

Plan ramowy:

Bramy otwarte już od 16.00-  muzyka elektroniczna.

19.00 pierwszy koncert

20.30 Zjazd na zbiórkę na paradę

21.00 Rynek w Ustroniu - zbiórka na paradę

21.15 start nocnej parady

koncerty do 24.00 maksymalnie ( 159  Urodziny Reni )

24.00 Dysko-rockoteka

5.00 idziemy spać

9.00 Jajecznica ze 100 jaj ;)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.07.2016 o 19:44, K.Łapouch-y napisał:

A to ta impreza od WRM czy jakiś prywatny? Bo nigdy nie parada nie rozpoczynała się z Ustronia.

Tak, to jest nasza impreza, czyli WRM-u. Już w ubiegłym roku start oficjalny był spod Urzędu w Ustroniu. Pomniejsze parady startowały z różnych części Śląska. Z Jastrzębia , największa startowała o 20.30.

22 godzin temu, siwyR6 napisał:

greg7214

  • Jestem SYKI ;)

 

"Jestem SYKI" .... ciekawe co na to prawdziwy syki....

Jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś regulamin by się przydał, więc daję :

 

1. Impreza ma charakter rozrywkowy, a jej organizatorem jest WRM MC Poland Chapter Jastrzębie-Zdrój, a współorganizatorem Urząd miasta w Ustroniu

2. W paradzie jedziemy zgodnie z przepisami o ruchu drogowym. Nie wyprzedzamy, nie jeździmy na "kole", itd.

3. Impreza na terenie "Czarciego kopyta" jest ogrodzona i zabezpieczona. Poza terenem wyznaczonym za wszelkie zdarzenia organizator nie ponosi odpowiedzialności oraz za rzeczy zagubione.

4. Nie palimy ognisk ani nie grillujemy poza miejscem do tego wyznaczonym.

5. Nie wnosimy własnych napojów alkoholowych ani nie chlastamy go po kątach. (dlaczego? Bo inaczej nie będziemy mieli gdzie robić kolejnych imprez)

6. Impreza jest składkowa i wynosi 10zł od każdej osoby ( Nie ma podziału na płeć. ) W jej skład wchodzi pole namiotowe, zespoły i dysko-rokoteka i inne, oprócz jedzenia i napojów.

7. Obowiązuje zakaz używania sztucznych ogni.

8. Mocz i inne wydzieliny układu trawiennego oddajemy w miejscach do tego wyznaczonych.

9. Zakaz stwarzania niebezpiecznych sytuacji, m.in.wjeżdżania pojazdami mechanicznymi na teren imprezy.

10. Organizator ma prawo usunąć osoby z imprezy nie stosujących się do powyższego oraz z powodów innych ustaleń prawa pisanego i niepisanego.

11. W razie niebezpieczeństwa obowiązuje nr 112

 

 

Jeśli się zgadzacie to  wpisywać "akceptuję" , "OK" itd;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terror to siał gość na zielonej kawie co zaliczył szlifa zaraz po ruszeniu z rynku. Dobrze, że ludzie zdążyli się rozpierzchnąć.

Szkoda, że blach brakło, załapałem się tylko na kluczyk z rokiem, dopnę sobie do przyszłorocznej ;)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.