Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Optymistyczne powitanie :) !


Bikerrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) !

Z pełnym optymizmem dołączam do wspólnej Śląskiej grupy motocyklowej, ponieważ od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy kat. A oraz swojego pierwszego motocykla jakim jest Suzuki Bandit 600 Naked.

Jeśli chodzi o krótką biografię o mnie... w latach młodości (co nie oznacza, że teraz jestem stary :) ) kilka lat trenowałem kolarstwo zarówno górskie jak i szosowe i te ponad 40tys. km przebyte w mojej historii nauczyły mnie wiele. Przede wszystkim tysiące godzin w ruchu drogowym nauczyło mnie pokory, wyobraźni i przewidywania sytuacji, które niejednokrotnie miały miejsce w moich podróżach bliższych czy też dalszych. Przez właśnie ten sport moją pasją stało się podróżowanie, poznawanie komercyjnych, ale przede wszystkim zwykłych zakątków najpierw Śląska, innych województw, Polski, ale także pobliskich Państw. Podróżowanie jest proste, nie jest drogie, najważniejsza jest chęć, motywacja, logiczne myślenie oraz zapał, którego nigdy nie braknie :) Kolarstwo było jedyną słuszną opcją, do momentu gdy z powodu długotrwałej kontuzji kolana musiałem je odpuścić. Lubię ogólnie podróżować, samochodem również, bo prawko kilka lat temu także zrobiłem, lecz alternatywą do powrotu na jednoślad stała się chęć motocyklizmu, która właśnie się urzeczywistnia ;)

Zawodowo zajmuję się szeroko pojętą technologią przemysłu elektrotechnicznego, a moimi zainteresowaniami są jakby inaczej, muzyka, sport, motoryzacja, motocyklizm, podróże, fotografia i wiele wiele innych.

Chciałbym jeszcze raz bardzo serdecznie przywitać się z wszystkimi motocyklistami oraz motocyklistkami i mam nadzieję, że będziemy mogli razem niejednokrotnie spotkać się, polatać, może wybrać gdzieś dalej czy też przetrwać różne eventy :)

Zapraszam wszystkich do odpowiedzi oraz kontaktu :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć! Fajnie, że dołączasz do naszej jakże elitarnej grupy ;)

PS: chociaż z tym - "zapraszam do odpowiedzi" wywołałeś we mnie traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, kiedy słysząc to zdanie na lekcjach matematyki każdemu w klasie jeżył się włos na karku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.