Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek na torze Poznań ...śmiertelny


marian65

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie napisać, ale moim zdanie z racji na nietypowe miejsce temat bardziej pasuje do działu sport niż ku przestrodze.

Na torze Poznań doszło do wypadku w czasie  "Speed Day" w którym uczestniczyły dwa motocykle które po zderzeniu wpadły na barierę bezpieczeństwa. Zginął 35 letni motocyklista.

http://motoryzacja.interia.pl/motofani/motocykle/news-motocyklista-zginal-na-torze-poznan,nId,2235801 

Niestety, niema mocnych a motocykl zawsze pozostanie pojazdem niebezpiecznym zarówno w ruchu ulicznym jak i na torze. Moje kondolencje dla bliskich i rodziny zmarłego, niech spoczywa w pokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oloos-  kiedy był tam ten napis? Byłem w Chabówce w niedzielę ale nie widziałem...:huh:

Jest faktem że tor posiada zabezpieczenia na wypadek ślizgu i niema ani krawężników ani przeszkód na obrzeżach. Obecny wypadek był na tyle nietypowy że motongi nie poszły ślizgiem lecz przejechały przez pas żwiru i uderzyły w barierę. Kolejnym plusem toru jest że nic tam nie nadjedzie z przeciwka by nas rozjechać. Na drodze jest wprost przeciwnie...O Chabówce już jest inny temat więc nie będę się powtarzał. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy to sobie powiesili. W każdym razie pomimo niewątpliwie smutnego wydarzenia jakim jest śmierć motocyklisty, czy to tego na torze w Poznaniu, czy też tych z Chabówki samo zdjęcie transparentu wrzuciłem tu z ironią, bo jest cholernie naiwny. Kto nie załapał ten trąba. Jeśli zaś ten, kto go wymalował szczerze w  brednie na nim umieszczone wierzy to gratuluję. 

Domyślam się jednak, że powstał, żeby poruszyć skamieniałe serca zimnych jak lód urzędników, którzy powinni czym prędzej zbudować tor (najlepiej darmowy), żeby ludzie nie musieli schodzić na kolano na patelniach.To byłoby na pewno fajną sprawą, ale jest to tak samo naiwna myśl jak i słowa na transparencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.