Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

wyjazd na tor wrzesień 2016


Jaguś

Recommended Posts

Cześć 

pytanie do osób rozeznanych w temacie wyjazdów na tory wyścigowe, te profesjonalne. Z tego co wiem najwięcej jazd organizowanych jest na  Slovakia ring, Brno i Pannoria. Interesuje mnie wyjazd we wrześniu, w sumie obojętne na który tor. Jak się zapisać? Gdzie szukać dostępnych terminów? Szukałam już jakiś informacji w necie. Motormania nie organizuje  track day'a we wrześniu- info uzyskane u źródła. Jakie są inne możliwości? Grandys duo? No i jaki koszt całkowity (mniej więcej) przy opcji dojazd we własnym zakresie, tzn konkretnie na 2 kołach :-) 

pozdrawiam 
Jaguś

Link to comment
Share on other sites

Jak na slovakiaring.sk klikniesz w Grandysowy termin we wrześniu (21 i 22) to pojawi się takie coś:

http://www.slovakiaring.sk/racingove-agentury/grandys-duo/

Najlepiej będzie napisać do nich maila i się popytać. Koszt całościowy dwudniowej imprezy z opcją noclegu w hotelu/pensjonacie to 1800-2000 zł. Bez opon. Przy czym nie polecam dojazdu na kołach bo w razie nawet lekkiej gleby i urwania wajchy z biegów albo sprzęgła masz duży problem. Czy choćby inna awaria się trafi i leżysz jak szlauch na budowie. Przyczepka albo bus i śmigasz na komforcie psychicznym.

Link to comment
Share on other sites

dzięki za odpowiedź. Z GrandysDuo pod koniec września na Slovakia ring- można rozważyć ale w międzyczasie znalazłam sobie coś w zasadzie pod nosem :-) , konkretnie Hockenheim. 

podaje przy okazji link do fajnej stronki- może się komuś przyda (większość torów w Europie= Strecken, możliwość wybrania również rodzaju imprezy= Veranstalungen oraz sortowanie po terminie)

https://www.speer-racing.de/de/buchen/?tx_rem_pi1[filter]=track&tx_rem_pi1[pageTitle]=Sachsenring (D)&tx_rem_pi1[action]=filter&tx_rem_pi1[controller]=Race&cHash=e506c7222a695f28dd05c7df8fd32b53

 

pozdrawiam

Jaguś 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.