Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyscigi OSTRAVA Radwanice 9-10.07.2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Spoko tu macie....  Myślałem, że trochę więcej info będzie tu będzie bo to spora impreza za miedzą w końcu kraj Morawski to takie sąsiednie województwo, ale może panuje tu zasada, że tylko śląsk i śląsk nic po za tym. Nie wiem krótki tu jestem mogę się nie znać. Jeśli tak panuje to przepraszam. 

Odnośnie samego tematu to zginął 22letni zawodnik,  który wrócił od ścigania po ciężkim wypadku motocyklowy też na wyścigach 2lata temu W zasadzie na moto od 12roku życia Wyścigi chyba od około 16 nie wiem czy już wtedy uliczne Trzeba było sprawdzić.  Podobno motocykl go pociągnął za sobą jakoś a potem upadł na niego. Policja bada sprawę i szuka świadków materiałów filmowych i zdjęciowych. Jest stawiany zarzut spowodowania śmierci. Zmarł na miejscu będą sprawdzać sekcje jaka była przyczyna. Moim skromnym zdaniem to obrażenia wewnętrzne krwotok. 

Ludzie na miejscu mówią, że bardzo szalał,  że był za szybki w tym zakręcie, że gonił o wynik bo to chyba ostatnie okrążenie. Podobno przeliczyl źle złożenie się w zakręt. To również wyjaśni policja. 

Z mojej strony to tyle. Tylko proszę nie piszcie tu, że wiedział co robi i sam sobie winny Jak to macie w zwyczaju. To był młody synek z pasją taką jak każdy z nas. Nasz bracik, a nikt z nas nie chce zginąć czy to jedzie do pracy czy na wakacje czy na tor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie byłem pierwszy raz odpuściłem.Ja to widzę inaczej.

Jeździ tam co roku masa zawodników tzw starych wyjadaczy.Co roku te same twarze pojawił się nowy młody.Postawił na to aby ryzykować.To samo było dwa lata temu.Przyjechał chłopak z austrii chyba przeliczył się bo poziom w Radvanicach jest bardzo wysoki i jest niebezpiecznie.Wystartowali i za garażami w lewo już był tragiczny wypadek.

Jest film na youtube z tego roku z wywrotki jak jeden pokazuje drugiemu co o nim myśli.Ludzie się tam ścigają ale każdy chce żywy do domu wrócić.

Ciśnienie jest tam wielkie.Widziałem jak przy starcie przyblokowali jakiegoś zawodnika zgasła mu maszyna trzepał się strasznie w kierunku sędziów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co...  Ja nie wiem to chyba taka polska przypadłość, żeby wypowiadać się o czym nie ma się pojęcia. Na każdym kroku się tu z tym spotykam. Jak sam napisałeś, nie byłeś to się nie odzywaj. 

A filmik jakbyś był i widział to byś wiedział, że jeden drugiego podcioł. 

Olin może był młody ale od lat ścigał się z tymi jak to nazwałaś starymi wyjadaczami. Poczytaj http://www.czechroadracing.cz/article/ 

Z resztą Ci wyjadacze jak ich nazywasz też się wywracali również na tym zakręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podcięcie to to (na pierwszej szykanie):

 

i

 

Olin Hanak zginął w tym wyścigu, ale na prostej start/meta w okolicy stodoły.

W wyścigu poprzedzającym (125ccm) na skrzyżowaniu Radvanickiej i Pikartskiej jeden z zawodników (Miroslaw Sedlo 4) po szlifie przebił bariery ochronne plastikowe i drewniane - miał tylko drobne obrażenia na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LBG napisał:

To podcięcie to to (na pierwszej szykanie):

 

i

 

Olin Hanak zginął w tym wyścigu, ale na prostej start/meta w okolicy stodoły.

W wyścigu poprzedzającym (125ccm) na skrzyżowaniu Radvanickiej i Pikartskiej jeden z zawodników (Miroslaw Sedlo 4) po szlifie przebił bariery ochronne plastikowe i drewniane - miał tylko drobne obrażenia na szczęście.

Zginął na zakręcie przy stodole nie na prostej. Ten długi zakręt pod górę przed prostą start meta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, K.Łapouch-y napisał:

A filmik jakbyś był i widział to byś wiedział, że jeden drugiego podcioł. 

A dla czego sądzisz że nie wiem ?To o czym ja pisze?

22 godzin temu, K.Łapouch-y napisał:

Z resztą Ci wyjadacze jak ich nazywasz też się wywracali również na tym zakręcie.

Za stodołą nie ma zakrętu jest już łuk pod górkę.Czasami tam kogoś zdrowo zabuja na dużej prędkości i wygląda to fatalnie.

A tamtą strone znam od lat.Była też polska ,poznałem nawet kolege co ją prowadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.