Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupię, naked 600cm do 7000zł


kaniosz

Rekomendowane odpowiedzi

O 24.06.2016 o 20:27, AdrianSM napisał:

Do 7 nawet średniego bandziora nie ogarniesz...

Wydaje mi się ze 7000zł to nie jest mało pieniędzy, tylko pytanie ile trzeba wydać żeby kupić pewne moto? Przeglądam oferty i praktycznie w każdej jest napisane, że motocykl nie wymaga wkładu finansowego, co pewnie w większości przypadków nie jest prawdą. Jednak jak zauważyłem na 5 motocykli tej samej marki z podobnego rocznika trafi się jeden zadbany, bo szybko znika. Mam nadzieję że uda się znaleźć coś wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki sort po portalach aukcyjnych i naprawdę jest tego niewiele, odejmijmy te które są w słabej kondycji lub przekraczają budżet (kupno + ogarnięcie, kupno + ogarnięcie + rejestracja - dla sprowadzonych)) i mamy bandit, sv ew hornet i fazer. Dodam, że szukając po 2000 r mamy praktycznie związane ręce. 

Wiem, wiem można znaleźć jakąś okazję albo znajomy sprzedaje ale na tu i teraz jak na moje oko jest bardzo mocno ograniczony wybór.

Też mnie to boli bo od początku roku trzymam rękę na ogłoszeniach z golasami i widzę to tak, że bez 10 tys minimum i dużej cierpliwości nie trafimy dobrego nakeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafimy, tylko słowo dobry znaczy co innego dla każdego z nas....

Znajomi kupili w tej kasie np Honda CB750, Honda CB500 i są zadowoleni

A chcąc kupić poniżej ceny rynkowej motocykl, to trzeba trafić na sprzedawce naiwnego albo zdesperowanego. Tzw igły za bezcen zwykle kryją coś w sobie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, AdrianSM napisał:

Ja tylko życzę cierpliwości i powodzenia przy szukaniu a jak już coś trafisz to się pochwal ^_^

Adrian gdybyś trafił coś ciekawego to podeślij nawet jeśli miałby przekroczyć budżet, Tychy +30-50km. Jeśli uda się coś trafić to dam znać na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.