Skocz do zawartości
kaniosz

Kupię, naked 600cm do 7000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za pierwszym motocyklem, interesował by mnie naked w klasie 600cm3. W grę wchodzi Yamaha fazer, yamaha xj 600 po 1998r, suzuki sv 650n, suzuki bandit w wersji n lub s po 2000r, honda hornet. Oczywiście motor w jak najlepszym stanie technicznym, najlepiej od kogoś pewnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adrian, kupi i to bez problemu. Ja znajomemu szukalem w kwietniu. Ostatecznie kupilismy Fazera z 99r. za 4900pln. dolozyl do niego ok.-1700zl na przygotowanie do sezonu (osobiscie Mu to robilem, caly serwis) i maszyna chula. Jedynie czyszczenie baku z syfu ogarnol sam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
O 24.06.2016 o 20:27, AdrianSM napisał:

Do 7 nawet średniego bandziora nie ogarniesz...

Wydaje mi się ze 7000zł to nie jest mało pieniędzy, tylko pytanie ile trzeba wydać żeby kupić pewne moto? Przeglądam oferty i praktycznie w każdej jest napisane, że motocykl nie wymaga wkładu finansowego, co pewnie w większości przypadków nie jest prawdą. Jednak jak zauważyłem na 5 motocykli tej samej marki z podobnego rocznika trafi się jeden zadbany, bo szybko znika. Mam nadzieję że uda się znaleźć coś wartego uwagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szybki sort po portalach aukcyjnych i naprawdę jest tego niewiele, odejmijmy te które są w słabej kondycji lub przekraczają budżet (kupno + ogarnięcie, kupno + ogarnięcie + rejestracja - dla sprowadzonych)) i mamy bandit, sv ew hornet i fazer. Dodam, że szukając po 2000 r mamy praktycznie związane ręce. 

Wiem, wiem można znaleźć jakąś okazję albo znajomy sprzedaje ale na tu i teraz jak na moje oko jest bardzo mocno ograniczony wybór.

Też mnie to boli bo od początku roku trzymam rękę na ogłoszeniach z golasami i widzę to tak, że bez 10 tys minimum i dużej cierpliwości nie trafimy dobrego nakeda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trafimy, tylko słowo dobry znaczy co innego dla każdego z nas....

Znajomi kupili w tej kasie np Honda CB750, Honda CB500 i są zadowoleni

A chcąc kupić poniżej ceny rynkowej motocykl, to trzeba trafić na sprzedawce naiwnego albo zdesperowanego. Tzw igły za bezcen zwykle kryją coś w sobie.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godzin temu, AdrianSM napisał:

Ja tylko życzę cierpliwości i powodzenia przy szukaniu a jak już coś trafisz to się pochwal ^_^

Adrian gdybyś trafił coś ciekawego to podeślij nawet jeśli miałby przekroczyć budżet, Tychy +30-50km. Jeśli uda się coś trafić to dam znać na pewno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta