Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wardi motors


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko dotyczące warsztatu w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kolejowej. Czy miał już ktoś styczność z tym warsztatem? Mam zamiar oddać tam swoją XJ na regulację zaworów. Już miałem je ustawiane ale nadal klepią i nie wiem czy warci są oddania sprzętu, tym bardziej że chce wyruszyć w dłuższą podróż po Polsce i nie chciałbym mieć nieprzyjemnych przygód po drodze icon_smile.gif . Proszę o opinie jeżeli ktoś wie coś na temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja tam w zeszlym roku naprawiałem CBRke moja. Mila obsluga, wydaje mi sie ze dosc dobrze wszystko robia. Jak cenowo to nie wiem bo mysle ze mozna by troche taniej, no ale jak narazie nie narzekam ;) Bede tam gdzies za miesiac wymienial tylnia opone, wymiane plynow i filtrow. Zobaczymy czy nie zmienie zdania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeżeli ktoś lubi się dochodzić z mechanikami, długo czekać i być z roboty niezadowolonym. Przy czym odebrać motocykl cały uwalony ze smaru oraz z rozładowanym aku to można do nich iść. Ja odradzam, dość problemów z tym warsztatem miałem i nawet już nie oddał bym tam motocykla na głupią zmianę oleju!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam - bezproblemowo super miła obsługa, naprawa od ręki , bez omyłek diagnozują problemy, bez owijania w bawełnę, konkretni mechanicy - pasjonaci , usługi warte swojej ceny i nie odprawiaja swoich klientów z kwitkiem..Polecamy i pozdrawiamy Wardi Motors z Dąbrowy Górniczej.

rozdwojenie jaźni albo.... komuś z firmy się zapomniało "my serwis" (parafrazując klasyka:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem tam w sierpniu moją Suzi. Zrobili mi uszczelnienie lagów przednich i polerke , olej i filtry , synchro gaźników ,obsługę łańcucha ,gwint lusterka ,za wszystko zapłaciłem 790 zł.Moto oddałem w sobote w środę już był do odebrania.Wszystko zrobili w porządku i moto śmiga jak należy ,nie mam żadnych zastrzeżeń ,przy czym moje doświadczenie z budowy moto jest bardzo małe. Na wiosnę chyba wróci tam na mały przegląd ,póki co nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddałem tam w sierpniu moją Suzi. Zrobili mi uszczelnienie lagów przednich i polerke , olej i filtry , synchro gaźników ,obsługę łańcucha ,gwint lusterka ,za wszystko zapłaciłem 790 zł.Moto oddałem w sobote w środę już był do odebrania.Wszystko zrobili w porządku i moto śmiga jak należy ,nie mam żadnych zastrzeżeń ,przy czym moje doświadczenie z budowy moto jest bardzo małe. Na wiosnę chyba wróci tam na mały przegląd ,póki co nie mam zastrzeżeń.

 

Jak ja oddałem swoją Suzi to kolesie cały czas mówili, że będzie w naprawie przez 5dni, a była miesiąc, w dodatku co tydzień mówili, żebym przyszedł w poniedziałek. Jak przychodziłem to odsyłali mnie do domu bo coś jeszcze nie jest zrobione. Sorka, ale są telefony i można zadzwonić, że jest jeszcze coś do zrobienia z moto, a nie z partyzantki traktować klienta. Poza tym jak odebrałem motocykl to był zepsuty, ale mechanik oddał mi go jako dobry. Jak go zwróciłem, żeby zrobili porządnie, a nie odwalili popelinę jak ostatnio to niedawno po dłuższym czasie wyszedłem trochę pojeździć. Jak wrzuciłem bieg to odpadła dźwignia zmiany biegów. Okazało się, że nie była wogóle przykręcona, a to był jeden z elementów, który miał być naprawiony. Poza tym motocykl został oddany cały upier.... smarami oraz z kompletnie rozładowanym akumulatorem. Więc proste wnioski można z tego wyciągnąć nieprofesjonaliści! Szkoda, że ja trafiłem na taki warsztat od razu jak oddawałem pierwszy raz swoje moto. Teraz się kilka razy zastanowię przed oddaniem motocykla do jakiegoś innego warsztatu. Tam już z pewnością nie wrócę bo odbiorę znowu motor z inną usterką, której przedtem nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

http://panoramafirm.pl/śląskie,,dąbrowa_górnicza,kolejowa,1/wardimotors_wardega_michal-angnyk_oyc.html   bardzo nieodpowiedzialni ludzie spieprzyli mi moją yamahe bardzo prosze o głębokie zastanowienie sie wrazie czego pisać zajechali dwa silniki jeden w kawasaki zx6r drugi w yamaha fz1 gt którą jeździłem innemu koledze sprzęgło spieprzyli zastanuwcie sie bo niewarto foty bezproblemu moge dołączyć z ich fachowej roboty tak kawasaki jak i yamahy pozdrawiam i uważajcie komu dajecie maszyny 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, koko1986 napisał:

http://panoramafirm.pl/śląskie,,dąbrowa_górnicza,kolejowa,1/wardimotors_wardega_michal-angnyk_oyc.html   bardzo nieodpowiedzialni ludzie spieprzyli mi moją yamahe bardzo prosze o głębokie zastanowienie sie wrazie czego pisać zajechali dwa silniki jeden w kawasaki zx6r drugi w yamaha fz1 gt którą jeździłem innemu koledze sprzęgło spieprzyli zastanuwcie sie bo niewarto foty bezproblemu moge dołączyć z ich fachowej roboty tak kawasaki jak i yamahy pozdrawiam i uważajcie komu dajecie maszyny 

 

jak to zajechali dwa silniki  ? nie rozumiem, to serwis czy wypożyczalnia motocykli. Chyba, że oddałeś im dwie padaki i padły niezależnie od serwisu bo go wcześniej nie zaznały. Co do tego serwisu /- ceny mają ok, z usług byłem zadowolony, ale zauważyłem że u nich w zeszłym roku paliwo znikało z baku. mają tam takich młodych pomagierów, to pewnie oni spuszczają. Dlatego w zeszłym roku jak mi zniknęło 15 lirów paliwa z baku po serwisie powiedziałem im co myślę i przestałem do nich jeździć. Nie chodzi o pieniądze a o zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, cóż kiedyś gdzieś było wspominane, internet jest pełen niepochlebnych opinii bo więcej ludzi jest gotowych mówić, że jest z usługi niezadowolonych niż pisać, że było OK.

Serwisowałem sv650 na koniec zeszłego roku dosłownie przed końcem "sezonu"( listopad/grudzień). moto było oddane na tzw, remont generalny.

Wymiana wszystkich płynów, dokręcanie śrubek, syncho gaźników, zaworów i inne bajery co się nowicjusz naczytał w necie. Ogólnie rozmowa przebiegła tak by mi to moto doprowadzili do stanu "OK". Podali wstępny kosztorys +- , umówiliśmy się na laurkę w postaci wykonanych czynności serwisowych i niech dzwonią w razie czego.

+ poza spodziewanymi usterkami, zajrzeli do sprzęgła i uzupełnili pewne pierdoły, (hot fix)

+ wyjaśnili jak na zimę zakonserwować moto, jak spuścić paliwo z gaźników etc.

+ Ceny OK

+- Czas realizacji moto było z 2 tygodnie w serwisie, nie z ich winy bo: w trakcie wyszła konieczność prostowania lag, jakaś część przyszła nie taka, jak powinna. Ja na koniec domówiłem jeszcze crashpady, wiec znów czekanie aż przyślą itp. No wiec jest "OK"

+ wystawili umówioną laurkę, moto pojechało na stojaczki

Przychodzi wiosna/lato

- Moto reaktywowane, po zrobieniu około 100km pierwsze zacieki na prawej ladze, po 400km poci się niemiłosiernie.

+ Podjazd pod serwis, do poprawy na gwarancji bez kosztowo. Sprawa załatwiona w 2-3 dni, wymiana uszczelniaczy.  Kolejne 100km znów ponawia się problem.

+- lagi do ponownej rozbiórki wymiana pierścieni +XXzł, pokazywali mi stare części będące przyczyną.

Moto na dzień dzisiejszy sprawuje się bezproblemowo. Prowadzi się o wiele lepiej niż "przed"

====================================

Ogólnie to bardzo mili ludzie, sam należę do nieśmiałych, a cierpliwie tłumaczyli mi jak. Co gdzie odkręcić, dokręcić, przestawić. Na brak motocykli pod serwisem nie mogą narzekać.  Zaprowadziły mnie tam dwie niezależne "dobre" opinie, zasłyszane offline. Na chwilę obecną zamierzam kontynuować serwisowanie u nich.  Z baku nic nie znika, :) poza tym, co może ubyć na testowaniu, "czy moto jeździ tak jak powinno". Co mają w regulaminie:)

 

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anka1000 konkurencja?

btw, nie wierzmy każdemu kto się pojawia i w ogólnikowy sposób podrzuca krytyczny post, po czym znika. mi to śmierdzi z daleka nieuczciwymi praktykami ludzi, którzy próbują namącić w głowach obecnym i przyszłym klientom, a swoją konkurencję zniszczyć takimi brudnymi zagrywkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.