Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup motocykla. Polecani sprzedawcy ?


MANTO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest warty uwagi również komis w Jejkowicach w Pszczynie,Mizerowie niestety trzeba się liczyć z tym że dobry sprzęt musi kosztować osobiście korzystałem z komisu w Mizerowie i jestem zadowolony z zakupu ps.(sprzedawca zaproponował że zawiezie motor do serwisu który wskażę aby można go sprawdzić z czego skorzystałem )

pozdrawiam i życzę udanych łowów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest prosta - jeżdze sporo z ludźmi po w/w firmach i powiem szczerze że trzeba patrzyć i oceniac,
trafiaja sie motocykle po przejściach ale sa tez ładne  - warte zakupu.
Róznie także wygląda sprawa z negocjacją ceny - jedni sa zgodni inni ida w zaparte.
Tak samo ze szczerością - sa tacy którzy otwarcie mówia o historii i wadach motocykla
a sa tacy którzy posiadając wiedze wcale Cie nie poinformuja o ew "wadach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce zakupu i opinie o sprzedajacym  to tylko wskazowki.  Nawet najbardziej szczery sprzedawca moze nie wiedziec o wadach sprzetu, ktory ogladasz. Po upatrzeniu sztuki koniecznie wziac dobrego mechanika aby sprawdzil maszyne przed zakupem. Warto wydac te pare zlotych i miec pewnosc co kupujesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, staszek_s napisał:

Zajrzyj jeszcze do Pmmotor w Pilchowicach

Osobiście tam kupiłem motocykl i jestem zadowolony. Wyszła nawet drobna usterka o której nie wiedzieli (nie zrobiłem u nich serwisu) już jakiś czas po kupnie, ale zachowali się honorowo i ją zrobili za friko.

9 godzin temu, TomekSHL napisał:

Miejsce zakupu i opinie o sprzedajacym  to tylko wskazowki.  Nawet najbardziej szczery sprzedawca moze nie wiedziec o wadach sprzetu, ktory ogladasz. Po upatrzeniu sztuki koniecznie wziac dobrego mechanika aby sprawdzil maszyne przed zakupem. Warto wydac te pare zlotych i miec pewnosc co kupujesz....

Tu z kolegą się zgodzę w 100%. Ze mną oglądał maszyny kolega DANVIELD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj jeszcze do komisu MotoOlkusz. Sprzęty różne, nie zawsze tanie lub nie zawsze wypicykowane, ale wtedy cena odpowiednia.

Chłopaki w porządku, potrafia pójść na kompromis, dorzucić akumulator, lub przegląd motocykla.

Kupiłem tam beemkę, narazie odpukać warczy aż miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nazbierane mam 12tyś. coś tam jeszcze idzie dołożyć to mnie interesuje:

GSR 600

sv 1000

GSR 600

CBR

z 750

CBR

GSR

FZ

CBR

 

najbardziej przypadły mi do gustu: SV , Z750 I GSR te CBRY też fajnie miałem w swoim życiu już f3 , 636 i troche polatałem r1 z 99roku. co wy sądzicie o tych sprzętach co byś cię skreślili z góry? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej ktoś napisał PMmotors w Pilchowicach. Na pewno będziesz zadowolony. Nie obijają w bawełnę i mają bardzo dobry serwis i kompetentnego mechanika. Ew. Prywatna sprzedaż od kogoś kto kilka lat jeździ danym moto. Jejkowice, Pszczyna, Nędza trzeba dobrze sprawdzić jak nie znasz się na moto to lepiej zaproś na oględziny kogoś kto czai temat. Szczególnie do Nędzy i Jejkowic. Przerabiałem temat i wiem co mówię. Do dobrego moto trzeba dołożyć i nie ma tutaj mowy o okazjach. Jak ktoś wie do ma to tanio nie sprzeda nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się na jej temat wypowiadał bo choć byłem u nich ostatnio to akurat takie moto nie są w kręgu moich zainteresowań i nie zwróciłem na nie uwagi, ale jakbyś chciał do nich podjechać to spróbuj się dogadać żeby w cenie zrobili Ci przegląd albo opony lub klocki wymienili. Pod tym względem są bardzo elastyczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.