Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naszywki forumowe 2016 do odbioru!!


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludziska!

Ostatnio trochę mi się nudziło i mam pewien pomysł ;)

Czy bylibyście chętni na forumowe naszywki jak widoczna poniżej?

nasz.gif

Żeby nie szukać po temacie, wszystko zamieszczam tutaj.

Naszywki są po 10 zł sztuka, zainteresowanych proszę o wpisywanie w tym temacie ile by chcieli sztuk i przelew w odpowiedniej wielokrotności 10 zł na konto 90156010492019607830000001, a w tytule przelewu nick z forum.

Zamówienia przyjmuję do czwartku do północy, czyli w piątek w ciągu dnia będę zamawiał i jeśli ktoś by jeszcze rano w ten piątek się dopisał, to go na pewno wezmę pod uwagę, a ewentualnych spóźnialskich wezmę pod uwagę zamawiając ciut większą ilość naszywek (max do 10 więcej, a ile, to się okaże po samej ilości pewnych zamówień :P)

Jeśli mogę prosić, to dajcie mi też znać, czy wysyłka, czy odbiór osobisty.

Co do odbioru osobistego, w dni robocze można wpadać do mnie do pracy w Tarnowskich Górach na Lasowice do serwisu Skody w godzinach 9 - 16 i pytać o Wojtka z Biura Serwisu, a po 17 w Bytomiu możemy się zgadać np u mnie na Rozbarku lub w pobliżu :) 

W razie czego, kontakt pod numerem 501459663

Trzymta się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco...

Cena za sztukę to 10 zł i potrzebne będzie zamówienie na 24 sztuki.

Jeśli uzbiera się tylu chętnych, to mogę zamawiać.

Jak będę miał chwilę, to podam dane do przelewu i wszystkim się zajmę.

Czas zamawiania do końca czerwca wystarczy?

Wymajzlowane pismem klinowym na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję nr konta

90156010492019607830000001

W tytule proszę podawać nick z forum.

Będę robił listę z nickiem i ilością i z przelewem sprawdzał ;)

Jak wspominałem, potrzebne są 24 sztuki naszywek do wykonania, a mamy już 15 ;)

Wymajzlowane pismem klinowym na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, można śmiało przelewać ;) przy takim zainteresowaniu za tydzień będzie 50 sztuk :-D

Obecnie widzę, że 24 sztuki jako minimum mogę w ciemno zamówić, ale wolę jedno zamówienie zrobić na ile będzie zapotrzebowanie i zrobię 10 dodatkowo.

Zamawiał będę 24 czerwca w piątek.

Może uda mi się zrobić wreszcie listę w plikach google i wstawić, co by było wiadomo kto ile zamówił i czy mam wpłatę.

Spróbuję jak najprędzej, ale czas na wszystko mało.

Do piekła! ]:->

Wymajzlowane pismem klinowym na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naszywki pojadę osobiście, a wysyłka wg aktualnego cennika poczty lub innych firm świadczących takie usługi.

To już temat drugorzędny.

Nie podałem ceny z wysyłką, bo pewnie będą osoby, które odbiorą osobiście.

8 lat temu nikomu nie przeszkadzało, że nie podałem ceny z wysyłką.

Po męsku wszystko było dogadane i nikt nie marudził. Odbierał jak pasowało i informowany byłem o tym. Może 2 zamówienia wysłałem, reszta osobiście się rozeszła.

Co się dzieje? Na każdym forum, gdzie się udzielam spotykam takie biadolenie.

Wymajzlowane pismem klinowym na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kudlaty_bytom said:

8 lat temu nikomu nie przeszkadzało, że nie podałem ceny z wysyłką

Świat poszedł do przodu i pojawiłem się ja :P

Nie chciałem nikogo urazić. Po prostu jestem przyzwyczajony do innej formy zbiorowych zamówień.

10 minutes ago, Hawk1985 said:

Poświęcasz swój wolny czas który mógłbyś spożytkować na jakieś przyjemności, a i tak ktoś tego nie doceni i zacznie się przypie*dlalać.

Jeszcze się nie zdarzyło, żebym przy zbiorowym zamówieniu wpłacił dokładnie taką kwotę jaką wołał autor; czyli towar + koszty przesyłek. Zawsze dokładałem kilka złotych za fatygę. I sporo innych zamawiających tak robiło, więc organizator nie zbiedniał od tego.

Poza tym, czy nikt tu nie przyjmuje krytyki bez przepie*darania się do krytykującego? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kudlaty_bytom napisał:

 

Co się dzieje? Na każdym forum, gdzie się udzielam spotykam takie biadolenie.

 

takie nam się robi społeczeństwo. coraz bardziej roszczeniowe, dla którego wszystko jest zawsze za drogo i zawsze coś by zrobili lepiej nie wykazując jednak żadnej inicjatywy by tak było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bebok. napisał:

Hmm, moim zdaniem autor powinien podać kwotę z uwzględnieniem przesyłki: od firmy do siebie i od siebie do nas.

Potem będziemy dopłacać po 5zł na wysyłkę?

Tak się nie robi zbiorowych zamówień.

To forum nie posiada możliwości dodania listy?

Jesli mialbys z tego powodu zbankrutowac to nie zamawiaj,

ale tez nie krytykuj tych co chca cs zrobic  dla innych.

od i tyle.milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak wygląda ostatnie zbiorowe zamówienie, w którym brałem udział: http://diyaudio.pl/showthread.php/25517-Zbiorowe-zamówienie-na-moduł-preampu-na-PGA2320 W poście 30 autor napisał, że zamówienie będzie tańsze o 10-20zł i będzie tą kasę zwracał. Nikt nie chciał. więc nie piszcie mi tu pierdół, że za 10zł zbankrutuję, bo ani to mądre, ani śmieszne.

Do czegoś takiego jestem przyzwyczajony i dlatego mój post. Zadałem dwa pytania - na pierwsze dostałem odpowiedź, na drugie już nie. Jeśli to dla was za wiele i macie zamiar mnie atakować, to dziękuję, o nic się już nie zapytam. Poza tym, chyba nikt nie zauważył w moim poście sformułowania "moim zdaniem".

A żeby pokazać, że nie prezentuję tylko postawy "roszczeniowej" zrobiłem listę do kopiowania:

 

1 sztuka 10zł 

Nr konta 90156010492019607830000001       W tytule proszę podawać nick z forum

Lista:

guciokobuch - 2

MichaelRSL - 2

Walgav - 4

onkel pyjter - 2

Bebok. - 2

yaca_k - 2

majkkelo - 1

victoryMP - 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.