Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wyprawy 3 dniowe po polsce


dioni123

Rekomendowane odpowiedzi

To jest zależne czy robisz bazę wypadową w jakimś miejscu i latasz po okolicy przez 2 dni. Czy też robisz objazdówkę. Każde ma swoje plusy i minusy.

Dodatkowo kwestia czy i co robimy jak kolega pisze, czy zamki czy cuda natury, czy bunkry i militaria? i Jakie regiony polski bo to istotna kwestia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslow jest multum gorzej z funduszami na realizacje. ja z reguly jezdze na jednodniowe wypady ale lubie tez z namiotem gdzies nad wode zajechac i ta opcja najbardziej mi pasuje. jakby ktos jeszcze preferowal taki rodzaj wypoczynku to jestem chetny, ostatnio chodzi mi po glowie kotlina klodzka. tak informacyjnie jezdze crosstourerem na aswalcie nie zamulam tempa a i szutrow i lekkiego terenu sie nie boje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten weekend raczej odpada bo w czwartek sie bawie na weselu w szczyrku, wiec piatek raczej do jazdy sie nie bede nadawal. w niedziele ide na nocke. ewentualnie sobota popoludniu moge gdzies wyskoczyc, ale za to do puznej nocy. ale to nic pewnego bo ponoc mamy nocleg zaklepany do niedzieli w szczyrku tyle ze bede tam na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

6 - 7 sierpnia Kotlina Kłodzka dwa dni w sumie  około 600 km. obowiazkowo Horice ...

http://www.amkhorice.cz/cz/zavody/ceska-tourist-trophy/

Jeśłi wolno mi zaprooponowąć Kolegom plik trasy w Google Earth (trzeba mieć instalacje na kompie)

 

 

Dolny Slask + Czech sierpien 2016.kmz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Choć to nie wątek relacyjny to opiszę Wam jak fajnie spędziłem ostatni weekend. Mianowicie wybrałem się na Paszków Rally. Wyjechałem z żoną w piątek rano i pierwszy postój na kawkę zrobiłem na gorze Św. Anny. Pustki, słonko, siedzimy na tym placu na górze, rozglądam się i widzę sklep z ciuchami. Ale jakieś inny ten sklep bo ludowe stroje na witrynie. Idę sprawdzić i okazuje się, że na Św. Annie jest sklep dla posiadaczy BMW haha. Są to ludowe wdzianka bawarskich górali którzy chyba w tym jodłują. Popatrzyłem przez witrynę bo zamknięte było, ale wrócę tu[emoji3] b35b66a4d5b66adb80b1ad490b1bbc9e.jpg

Dalej pojechaliśmy na południe Opolszczyzny. Ładne tereny, rolnicze, pagórkowate, dróżki kręte. Można też spotkać betonowe odcinki po wsiach pamiętające Hitlera. Na Czechy wjechałem wiejską drogą do wsi Rusin. 28722b87c117289991f8d17608de1883.jpg

Ruszyłem na Jesenik, Lądek Zdrój i Paszków.

Idea imprezy jest taka aby podziwiać przygodę i poznawać miejsce, a nie ścigać się. Rajd rozpoczął się w piątek nocnym odcinkiem co mi się podobało. 3158aaaee6a3f03215cc92d0c5c3b7cc.jpgcf7f331729a0d566130a8f4c9280c3c5.jpg

W sobotę rano ruszyła właściwa część. Zwiedziliśmy kotlinę kłodzką jeżdżąc wg roadbooka wąskimi asfaltowymi dróżkami. Piękna okolica którą choć wydawało mi się, że znam to poznawałem od nowa przez pryzmat przydrożnych kapliczek które trzeba było odszukiwać. Takie były niektóre z zadań. Inne to lanie wody z węża strażackiego czy gry kulkami. Pełny fan. 22d561adc4edb6134785e9524f71098d.jpg

Było też jedno sprawdzające sprawność w jeździe na moto. Poustawiali pachołki w slalom przed salonem yamahy w Kłodzku i cóż, BMW skasowało wszystkich[emoji3] Baza rajdu i organizacja ok. Była możliwość kupić browar i grilla, było gdzie posiedzieć i pogadać, było ognisko. Całość oceniam pozytywnie i polecam bo na pewno bedą kolejne edycje.1b30a39ed0866e757dae7d8b440d7c72.jpg0b1b246d43103b2bdc009adbb966360f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.