Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam garażu - Wodzisław Śląski


Bogu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne koleżanki i kolegów,
poszukuję miejsca w garażu dla jednego moto w okolicy ul. Wyszyńskiego/ Tesco/ DYWYTA. Jeżeli ktoś ma miejsce w innej lokalizacji w Wodzisławiu, także proszę o kontakt - wolę dojeżdżać, ale mieć dach dla maszyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że może być ciężko, ale gdyby ktoś miał miejsce to nadal jestem zainteresowany.
W takim razie zadam dodatkowo inne pytanie: Czy ktoś jeszcze szuka podobnie jak ja garażu w Wodzisławiu? Jest parę ofert wynajmu garażu, ale taki interes jest opłacalny przy 2-3 osobach. Może w grupie coś zdziałamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich,
no cóż... rok temu się nie udało, ale uparty ze mnie skur**** :D

Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś przygarnął jedną maszynę (GS 650F) i jej właściciela (Boguś).
Miejsce Wodzisław Śląski - najlepiej DYWYTA i okolice, ale każda propozycja jest mile widziana.

Kilka słów o nas:
Ona spod znaku Suzuki ja Rak. Nasz wspólny ulubiony kolor to czarny. Lubimy wspólne spędzanie czasu i góry.
Oboje jesteśmy dobrze wychowani i sprzątamy po sobie.
Ani z niej, ani ze mnie nie ciekną żadne płyny w sposób niekontrolowany, więc syfu nie narobimy.
Nasz związek jest bardzo poprawny (ja za nią płacę, a ona daje mi szczęście), więc odgłosów kłótni w garażu nigdy nie będzie.
Dużo miejsca nie zajmujemy i wygód nie wymagamy.
Chętnie poznamy nowe osoby i ich połówki. Zapewniamy dyskrecję i imprez w garażu nie będziemy robić.
Na jałmużnę nie liczymy bo to nie PCK, a jak mawiał Ferdek Kiepski "panie... to tanie rzeczy nie są". Niemniej w kilku, zawsze taniej wychodzi.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o wiadomość.
LwG Bogu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bogu napisał:

Witam wszystkich,
no cóż... rok temu się nie udało, ale uparty ze mnie skur**** :D

Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś przygarnął jedną maszynę (GS 650F) i jej właściciela (Boguś).
Miejsce Wodzisław Śląski - najlepiej DYWYTA i okolice, ale każda propozycja jest mile widziana.

Kilka słów o nas:
Ona spod znaku Suzuki ja Rak. Nasz wspólny ulubiony kolor to czarny. Lubimy wspólne spędzanie czasu i góry.
Oboje jesteśmy dobrze wychowani i sprzątamy po sobie.
Ani z niej, ani ze mnie nie ciekną żadne płyny w sposób niekontrolowany, więc syfu nie narobimy.
Nasz związek jest bardzo poprawny (ja za nią płacę, a ona daje mi szczęście), więc odgłosów kłótni w garażu nigdy nie będzie.
Dużo miejsca nie zajmujemy i wygód nie wymagamy.
Chętnie poznamy nowe osoby i ich połówki. Zapewniamy dyskrecję i imprez w garażu nie będziemy robić.
Na jałmużnę nie liczymy bo to nie PCK, a jak mawiał Ferdek Kiepski "panie... to tanie rzeczy nie są". Niemniej w kilku, zawsze taniej wychodzi.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o wiadomość.
LwG Bogu

Jeden z lepszych postów!!!

Teraz, to masz garaż "murowany"

:D

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.