Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy ktoś zna tego człowieka?


Pandik

Rekomendowane odpowiedzi

Wh-Import Motocykle Rybnik.

Handlarz. Ogólnie dobre opinie w necie. Motocykle zwozi z Włoch różne, ale zazwyczaj w nienagannym stanie technicznym.

Z tego co zaobserwowałem, to motocykle dość szybko mu schodzą.

Miałem oglądać u niego dwa FZS 1000, ale znalazłem inną markę i odpuściłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odwiedzę go chyba jutro, mam jeszcze jeden egzemplarz na oku: http://otomoto.pl/oferta/yamaha-bt-bt-1100-bulldog-tylko-7000km-ID6yjgxx.html
 

To od Pawła z Pilchowic, człowiek znany i z renomą aczkolwiek trzy tysie różnicy za podobne maszyny, no jego po lifcie i niby 7k przebiegu ale wiadomo że te silniki setkę robią bez poważniejszych akcji. Na mojej wirówce w dwa lata 40k nakręciłem a babuleńka ma już25 lat.

Jak tu spokojnie spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.05.2016 o 20:14, Pandik napisał:

i niby 7k przebiegu

:D 7000 podzielić na yyyyyy....11 sezonów (bo od lutego 2005) toooo nam dajee yyyyyyyy jakieś 636,36363... km na rok:D

Tyle to ja rocznie biegam:rolleyes: a rowerem robię więcej:)

Wiem, wiem... bywają przypadki że ktoś kupi i nie jeździ, (ale wtedy kupuje to rodzina,albo bliski znajomy- na ogół ustawia się kolejka chętnych) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, przypadkiem trafiłem na ten temat, więc się trochę wypowiem. Kupiłem ostatnio Gsxr 1000 od Wojtka Heroka z Rybnika. Sytuacja wyglądała  tak, że znalazłem ogłoszenie na jednym z portali, stan motocykla był opisany jako rewelacyjny, więc zadzwoniłem do Pana Wojtka i powiedziałem, że jeśli ten motocykl jest w takim super stanie jak Pan napisał, to przywiezie mi Pan te moto do domu, jak wszystko będzie się zgadzało to go kupie :) i dziś jestem posiadaczem Suzuki Gsxr 1000 k3 w super stanie:) moto teoretycznie miało nowy olej, ale i tak wymieniłem dla pewności, na moto znalazłem tylko jedną ryse na naklejce zadupka, moto czyste i mega zadbane. Nie wiem czy przebieg jest oryginalny bo książki serwisowej nie było, ale nawet jeśli by miał 50k to w takim stanie bym go kupił:) Osobiście polecam tego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.