Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kask LAZER Bayamo (rozm L) + pinlock


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kask LAZER Bayamo Z-Line czarny mat w rozmiarze L
Do kasku dorzucam pinlock (zapobiega parowaniu)

Kaskiem zrobiłem zrobiłem jeden sezon ~7000m, zawsze jeździłem w kominiarce.
Mechanizm opuszczania szyby nie jest wyrobiony (można opuszczać co jeden "ząbek i szyba nie opada), mechanizm opuszczania/podnoszenia blendy działa prawidłowo.
Kask i szyba ma kilka drobnych zarysowań od użytkowania - te na szybie nie przeszkadzają podczas jazdy. Po lewej stronie na wnętrzu delikatnie pęka skóra.
Kasku specjalnie nie picowałem do zdjęć żeby było widać co sprzedaje.

Kask otrzymał 4/5 gwiazdek w teście Sharpa http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/lazer-bayamo
Posiada blendę przeciwsłoneczną, wyjmowane wnętrze które wyprałem, no i dołożonego wspomnianego pinlocka. Więcej możecie poczytać na stronie producenta http://shop.lazerhelmets.com/products/helmets/bayamo.html

Nowy kask kosztuje ~390 zł, pinlock ~110

Więc mój oddam za 250 zł + ew koszty przesyłki (poczta polska ~15 zł)

Aha z kasku bylem zadowolony był wygodny, powyżej 60km/h trochę głośny (ponoć ciche kaski zaczynają się od 2000 zł :blink: ) ale na 125 wystarczał.
Sprzedaje bo przesiadłem się na białego szczękowca który jest głośniejszy od tego Lazera :huh:

DCQxu7Yl.jpgKwOIX23l.jpg
jMFU7ncl.jpgHkiG1B2l.jpg
eTlpAM5l.jpgZLBr42il.jpg
1INvY0Gl.jpg9ELtDhEl.jpg
IN2Hgfsl.jpgvEJXWOLl.jpg
sDazmd3l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.