Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

tu nic nie pisze Marku


veeefour

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, veeefour napisał:

Chyba jednak "dopiero" model od 2015 roku ma tempomat. Prosze zasiegnac "lepszych" informacji.

Ja bym jednak rzekł że JUŻ OD PÓŁTORA ROKU ma tempomat. Nie chcę być niegrzeczny ani strzelać sarkazmem podobnie ja Ty ale uważam że to mimo wszystko moje informacje były lepsze niż Twoje bo Ty w ogóle o tym nie wiedziałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak: Accord spytał o S1000RR. Od razu wiedziałem że on ma teraz ten cholerny tempomat ale nie chciałem się mądrzyć. Myślę sobie - niech chłopak popracuje. Jeżeli jest oblatany w temacie to od razu powie o tym że obecne modele mają to seryjne. Po tygodniu odpisałeś że się da to zamontować w rzeczonym modelu. Myślę sobie - no raczej. Nic nie wspominałeś o generacjach tego BMW (a szkoda bo to duża różnica jak się okazuje, wszystkich nas byś szybko oświecił) więc napisałem "Pewnie że się da bo on ma seryjnie tempomat". Zamiast profesjonalnie i fachowo mi wytłumaczyć że wszystko zależy od rocznika i w gruncie rzeczy obaj mamy rację zasugerowałeś zdobycie "lepszych" informacji. Dopiero lekko pociągnięty za język udowodniłeś że nie marnowałeś czasu tylko obadałeś temat solidnie, jak Bóg przykazał.

Proszę Cię, to Ty jesteś tu fachowcem i reklamując tutaj (nota bene za darmo) swoje usługi powinieneś profesjonalnie i uprzejmie wyjaśnić takiemu nieukowi jak np. ja że są pewne różnice w tej BM-ce. Zamiast tego otrzymuję hasła typu "nie wiem jak bardziej mozna sie mylic".

Kończę ten mój spam życząc powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że zmarnowałeś czas, nabyłeś wiedzę odnośnie marki i konkretnego modelu co zaowocuje w przyszłości.

A co do mniemania o ludziach, ja zawsze miałem złe mniemanie o producentach tempomatów. :D

Pozdrawiam Cię serdecznie i szczerze namawiam do niezaglądania tutaj więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, veeefour napisał:

Zycze tobie takiego samgeo "klienta" co by cie troche podenerwowal i zmarnowal czasu...zawsze mialem badrzo zle mniemanie o wlascicielach tej marki ale ty to juz jestes nie do pobicia...

Boze, co za forum?!? co to za uzytkownicy?!?...ja nie chce miec z wami nic wspolnego....ostatni raz tutaj cokowiek napisalem...

Szczerze?   SPADAJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, veeefour napisał:

[...]

Boze, co za forum?!? co to za uzytkownicy?!?...ja nie chce miec z wami nic wspolnego....ostatni raz tutaj cokowiek napisalem...

Jakaś słaba ta retoryka...

Rozumiem lekkie rozżalenie ;) ale bez przesady...

15 godzin temu, accord napisał:

a jajcarzy tu nie brakuje ;)

Jako "nowy" muszę wobec tego uważać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.