Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spotify family - chętnie dołącze.


MisterTwister

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Chętnie dołącze w ramach spotify family do kogoś kto ma konto premium z dwoma dodatkowymi kontami. Grupa pięciu osób to wydatek 50 zł, wychodzi po 10 zł na głowę. Gwarantuję comiesięczne regularne przelewy. Jest możliwość rezygnacji w każdej chwili gdyby ktoś się rozmyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 zyla to nie majątek na Premium :).

Ja przestałem niedawno opłacać, na kompie mi chodzi, ale na odtwarzaczu sieciowym zaczoł zrywać, i to zazwyczaj w weekendy, albo wtedy kiedy chciałem coś obsłuchać nowego, nowy soft nie pomógł, łacze stabilne, rok miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 zł to oczywiście że nie majątek - jednak jak masz potrzebę mieć dwa czy trzy takie konta w rodzinie to już kolejna kasa. Do tego jakiś internet LTE dla całej rodziny to już też kolejna kasa, kolejne multimedia typu HBO Go -  kolejna kasa - i tak generujemy spore co miesięczne stałe opłaty. To samo z wynajętym garażem na motocykl - warto taki garaż współdzielić ze znajomymi - to prosta zasada na obniżanie kosztów.

Wiele osób skrzykuje się w grupy i minimalizuje koszty. Tak samo w przypadku HBO Go - można oglądać na czterech urządzeniach (dwa w jednym czasie) - wystarczy mieć tylko  TV PIN lub dane do konta. Współdzielenie w grupie znajomych staje się już normą.

I tak na Spotify zaoszczędzisz kilkanaście zł, na garażu kilkanaście zł, na telewizji kilkanaście zł - w skali miesiąca masz stówę w kieszeni.

 

PS

Temat nie aktualny - okazało się że w ramach abonamentu w PLAY mam darmowy serwis muzyczny TIDAL. Właśnie aktywowałem go na trzech moich numerach rodzinnych.

Edytowane przez MisterTwister
aktualizacja informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.