Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Akcja "Zrzutka na Junaka"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum ...

Organizowana jest akcja "Zrzutka na Junaka", a konkretnie Junaka RS125 by móc dołączyć do grona fanów moto.

Niech każdy postara się dołączyć nawet kilka złotóweczek, by móc spełnić kogoś marzenia ...
 

Dlaczego Junak?

By udowodnić, iż ten motocykl jest wart tego, by móc na nim jeździć - bezpiecznie i wygodnie, a zarazem bezawaryjnie.
Utożsamianie się z taką marką to tak jak być patriotą!
 

więcej o akcji i możliwość wpłaty:

https://zrzutka.pl/c7z9te

Zapraszam do uczestnictwa

Edytowane przez max2106
zmiana linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup motocykla można też wspierać poprzez zakup koszulek w sklepie

http://zrzutka.cupsell.pl/
 

Asortyment będzie się zwiększał w tym tygodniu ... na pewno dojdzie jeszcze ok 10 wzorów na róznych produktach - kubki, koszulki, plecaki, portfele itp

także zapraszam do kupna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zawodowego życia pracowałem na dwa etaty....więc farmazony o tym jak trudno coś odłożyć z pensji jakoś do mnie nie trafiają. Mniej fajek, mniej piwa i uzbiera się na ratę kredytu. Nie można generalizować, jednak jak widzę żebrzących na piwo lumpów w sile wieku to nóż w kieszeni mi się otwiera. I nie jest to szpila w kierunku autora wątku - bo nie wiemy dlaczego jego autor nie potrafi odnaleźć się na rynku pracy. Ja mu życzę mimo wszystko powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, max2106 napisał:

Akcja jest poważna, jutro profil zostanie zweryfikowany, a akcja będzie wyróżniona ... także to nie żadne żarty

Nie dość że żartowniś to jeszcze ironii nie rozumiesz.

Poczytaj co napisał MisterTwister, zapytaj podróżniczkę Weronikę Kwapisz jak oszczędza żeby wyruszyć w podróż i jak i za ile żyje w tej podróży

a potem może weź się do roboty, no chyba że jesteś niepełnosprawny ale w tym wypadku polecam film "To nie koniec drogi" ,

chłopcy nie wyciągają łapy po jakiś grosz tylko pracują i realizują swoje marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, max2106 napisał:

Z normalną pracą w Polsce niestety nie ma takiej opcji, by odłożyć fundusze na sprzęt ... Marzenia się spełniają, jeśli są dobrzy ludzie, z których pomocą może się to udać!

Jakbym słyszała teksty Ferdka Kiepskiego. Ogarnij się i zmień nastawienie, a nie będziesz musiał żebrać o kasę. Zresztą, mi byłoby wstyd, no ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LynxLynx napisał:

Jakbym słyszała teksty Ferdka Kiepskiego. Ogarnij się i zmień nastawienie, a nie będziesz musiał żebrać o kasę. Zresztą, mi byłoby wstyd, no ale cóż...

No teraz koleżanko naubliżałaś Ferdkowi !!!

Ferdek nie wyciąga do nikogo łapy  (no może poza babciną rentą) w jego fachu po prostu nie ma pracy w tym kraju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, accord napisał:

No teraz koleżanko naubliżałaś Ferdkowi !!!

Ferdek nie wyciąga do nikogo łapy  (no może poza babciną rentą) w jego fachu po prostu nie ma pracy w tym kraju :D

No racja, Ferdek powinien się na mnie obrazić. :P Bo on chociaż kombinuje, by jakoś zarobić na browara, w przeciwieństwie do naszego "patrioty". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z normalną pracą w Polsce niestety nie ma takiej opcji, by odłożyć fundusze na sprzęt"  -

?

z normalną pracą to właśnie jest jak najbardziej opcja odłożyć. z chu...ą pracą to może nie ma opcji, ale to nie wiem jak bardzo musiała by być ona ch...o płatna. idziesz stary na łatwiznę. "ludzie dajta piniondze! bede motocyklistom!"

a idź pan....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszystkie chwyty są dozwolone byle nie kraść i osiągnąć swój cel w życiu. Uważam jednak że jeśli ktoś jest na tyle bystry by robić zbiórkę na Forum i na tyle sprawny by jeździć na motocyklu to powinien poszukać jakiegoś dodatkowego lub lepiej płatnego zajęcia by spełnić swoje marzenie. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że za kilka godzin będzie weekend proszę o ściepę na najprzedniejszy ruski kawior i zmrożonego szampana.

Sorry kolego, ale jeżeli jesteś zdrowy i w miarę ogarnięty to prędzej czy później dozbierasz te 6 tys. Też chciałbym jacht i willę z basenem ale nie przyszło mi ani przez chwilę organizować zrzutkę publiczną. Owe zrzutki publiczne są dla osób chorych, pokrzywdzonych przez los (i to nie dlatego że mają słabą pracę ale że im się np. chałpa sfajczyła) lub ogólnie mówiąc dotkniętych poważnym nieszczęściem. Tak po prostu wstyd by mi było pojawić się w grupie osób zbierających na leki z moją propozycją zrzutki na motocykl. Ale to Twoja sprawa. Nie trzymam kciuków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.04.2016 o 22:06, Regulus napisał:

Przypomniał mi się podobny motyw: Michael transfinansowy

Jak tak se poczytałem, to czuję się podobnie do "Michaela transfinansowego":D POMOŻECIE???? :D:D:D

A tak swoją drogą, to kolega Max2106 dobrze wie, jak jest ciężko "lekko żyć".:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tego nowego rometa czy junaka 125 i podoba mi sie.W tamtym roku ktos nim pojechal do wloch.W tym roku mial wyjsc chlodzony ciecza.Jesli chodzi o wyglad to jest bardzo duzy skok do przodu.Ladnie dokladnie wykonany.Nie jest to honda cbr ale z ybr moze spokojnie konkurowac.Jednak cena 8 tys zabija bo za 11 -12 jest juz japoniec.Wiec z miejsca jest skazany na niepowodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.