Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotoGP Brno 19-20-21.08.2016


zolo1011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w sierpniu jak co roku odbędą się w Czechach Motocyklowe Mistrzostwa Świata , ci z was którzy w Brnie byli z pewnością i w tym roku tam zawitają ! Bardzo Polecam tą niesamowitą imprezę motocyklową!  Bilety były do nabycia u grandysduo lecz w tym roku sprzedaży chyba nie będzie, dlatego też mam pytanie do was ,jeśli macie już bilety to z jakiej strony? mygpticket, gpticketshop, lub może z toru automotodrombrno.cz . Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.Oto strona toru  http://www.automotodrombrno.cz/cz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a co do samego wyjazdu do Brna to szukamy jakiejs ekipy do ktorej możemy sie dołączyc na polu namiotowym :) jedziemy we 2 i mamy jeszcze jedno miejsce w aucie jak coś.

Zolo , moze powiesz mi jak wyglada włąsnie sytuacja z rezerwacją pola namiotowego...? Chcemy sie wybrac juz w piatek rano i zastanawiamy sie czy trzeba jakos rezerwować ? jeśli tak to gdzie ? czy może wyglada to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy :D w tamtym roku w sobotę po południu  nie było juz opcji wjechać na pole bo było maxx :) czekam na

jakies rady ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey Dzięki za odpowiedz , no z polem namiotowym wygląda to tak jak napisałeś , kto pierwszy ten lepszy i faktycznie na camp start w sobote już nie ma miejsca, ale kawałek dalej jest camp tranzit , bylismy tam rok temu i miejsca było bardzo dużo, troszke spokojniejsza atmosfera w nocy he. Myśle że w tym roku na MotoGP w Brnie rekordu kibiców nie będzie , raz zamieszanie z biletami a dwa tydzień przed Brnem jest MotoGP Austrii . Jedziecie w piątek to podjedzcie na camp start ,płaci się przy wejsciu tanie to nie jest wypisujesz papier -ilosc osób , pojazdów , namiotów , podatki itp i już a jeśli bedzie już full to zjeżdżasz na autostrade w strone Pragi i znaki pokierują Was na camp tranzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć :)

Też jadę do Brna i to po raz pierwszy :) Bilety kupiłem bezpośrednio ze strony motogp w przedsprzedaży. Mam nadzieję na niezapomniane wrażenia, więc wybieram się z kumplem na Camp Start (w piątek) i tutaj jest kilka pytań do Ciebie - Zolo:

- na jakie koszty mam się szykować za nocleg ? Czytałem gdzieś o 120 zł za osobę w namiocie ?

- płatność tylko gotówką i tylko w koronach ?

- co robisz z ciuchami, kaskiem, itp. ? Podobno jest jakaś przechowalnia na polu za 2 EUR od sztuki za dzień ?

- jakie są koszty na Camp Tranzit  i jak z niego dostać się na tor: z buta, autobusem ?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Jeśli jedziecie w piątek to z Camp Start jest bardzo blisko na tor pieszo, a na pewno w piątek się na niego załapiecie. Na Camp Tranzit cena jest taka sama a na tor na sektor G szliśmy w zeszłym roku ok. 1 godziny.

Na campingu trzeba płacić osobno za każdą osobę, namiot, pojazd i każdą dobę.

My płaciliśmy za osobę 120 koron, za samochód 240 koron i za jeden namiot 240 koron. Wszystkie te kwoty trzeba pomnożyć przez ilość dni czyli w Waszym przypadku przez 3. Camping można opłacać w koronach i w euro a na torze można płacić nawet kartą.

O przechowalni nic nie słyszałem, ale kask przypinałem do motora lub zostawiałem w namiocie. Widziałem, że motocykliści przypinają nawet kurtki i spodnie przez rękaw i do motora jeśli jest pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Mam mały problem mianowicie wybieram się do Brna wyjazd zaplanowany bilety kupione, a rozsypała nam się ekipa ( problemy z urlopami,żonami itd). Postanowiłem że nie odpuszczę wyjazdu. Tutaj powstaje pytanie czy mógł bym się podłączyć do jakieś grupy na Camp Start? Dojeżdżam we własnym zakresie i na miejscu będę w czwartek wieczorem aby wybrać jakieś sensowne miejsca na polu:) Posiadam 2 bilety na trybunę T6, mój ojciec dojeżdża dopiero na wyścig więc na piątek i sobotę mogę kogoś wprowadzić na T6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej, 

my wyjeżdżamy prawdopodobnie we wtorek ( 2 osoby) - najpierw jedziemy na 3 dni nad jezioro jezyderskie w Austri, a potem w pt jedziemy już prosto na Brno ;)  Jesli ktoś ma ochotę dołączyć zapraszamy. 

Chętnie dołączymy sie rownież  do grupy powrotnej . Dajcie znać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.