Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam serdecznie !


maciejr21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! 

Nazywam się Maciej. Mieszkam w Goczałkowicach , pracuję w Ustroniu. Kilka dni temu rozpoczął się dla mnie 40 rok życia. Na dwa koła wracam po 18 czy 19 latach. Od najmłodszych lat oraz zawodowo zajmuje się elektronika wszelaką, a od nastolatka, prywatnie także mechaniką. Jako że jestem fanem motoryzacji z lat minionych, stałem się posiadaczem motocykla HONDA VF1000F2 Bol d"or w kolorze czerwonym. Motocykl stał ostatnie 4 lata, u poprzedniego właściciela który miał 60 lat i nie czuł się już na siłach aby jeździć. Cały czas "uczę" się jeździć na nowo i zapewne jeszcze trochę to potrwa . W tym sezonie zrobiłem już koło 600km, głównie na dojazdach do pracy, a w przerwach wprowadzam drobne poprawki i naprawy  np. mocowania dolnych osłon których w tej chwili nie mogę założyć.. 

Jestem tez na etapie zakupu odpowiedniego stroju, gdyż problemy zdrowotne obciążają mi budżet a poza tym ciężko mi znaleźć odpowiednie rozmiary ( no chyba że zrzucę parę kg ;) ). Miedzy innymi z tego tez powodu na drodze kieruję się głównie rozsądkiem. Można mnie na niej spotkać ubranego na czarno z numerem CGxxxx.  

Jeśli pogoda nie dopisuję poruszam się dość rzadkim samochodem Renault25 V6 w kolorze szarym/grafitowym na numerach CGxxxxx lub rzadziej Reanault25 Baccara w kolorze czarnym na numerach SPSxxxx . 

W skrócie to wszystko, lecz gdyby ktoś chciał wiedzieć więcej to zapraszam . 

Do zobaczenia na drodze ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.