Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Częstochowa 2016


Rekomendowane odpowiedzi

W jeżdżeniu na moto chodzi o to, żeby jeździć.

Takie spędy są średnio ciekawe (przynajmniej dla mnie), coraz częściej i nachalniej temat przewodni - motocykl - jest zastępowany przez politykę, moralizatorstwo i temu podobne.

Jak już organizują rozpoczęcie to czy nie wyglądałoby lepiej jakby krótkie nabożeństwo skończyło się błogosławieństwem na nadchodzący sezon? I tyle. Bez miesięcznic, tygodniówek, agitacji za tym czy tamtym.

 

Żużu 77; Cieszyn; R1200RT '05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, żużu napisał:

W jeżdżeniu na moto chodzi o to, żeby jeździć.

Takie spędy są średnio ciekawe (przynajmniej dla mnie), coraz częściej i nachalniej temat przewodni - motocykl - jest zastępowany przez politykę, moralizatorstwo i temu podobne.

Jak już organizują rozpoczęcie to czy nie wyglądałoby lepiej jakby krótkie nabożeństwo skończyło się błogosławieństwem na nadchodzący sezon? I tyle. Bez miesięcznic, tygodniówek, agitacji za tym czy tamtym.

TAK! O to chodzi! Moje zdanie jest w 100% zgodne z Twoim (tylko Ty to ładniej ująłeś) ;). Do tego dodam, że nie lubię parad. Parada jest najładniejsza oglądana z chodnika. Dlatego jeżdżę na Wilkowyje przed paradą :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies w zeszlym roku bylem na paradzie i wazniak prowadzący zagotował kilkanaście maszyn (a jechało jakies 70-80 moto) bo wiadomo ze w paradach jadą rózne sprzęty, jechalismy 30/h przez kilkanascie kilometrów w pieknym upale... dałem se spokój po drodze, wentylator na chlodnicy sie nie wyłączał ale tez zagotowałem - nigdy wiecej parad chyba ze w zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej nie wiem który zlot jest lepszy, a co do polityki... Każdy z nas ma jakieś przekonania odebrał jakieś wychowanie i ma swoje poglądy po za tym ciężko religie od polityki oddzielić bo tam też jest lansowany pewien model postawy społecznej i poglądów na otaczający świat. Nie mówię dobry zły...  Jedno co widzę tu to ludza brakuje szacunku na wzajem do siebie żeby szanować odmienność potrafić rozmawiać o niej... 

Już nie mówię, że w Polsce ten kto ma władzę to wielki Pan. Choćby ostatnio pan policjant dał mi jasno do zrozumienia że moje życie jest na jego łasce i powinienem go błagać... Już nie mówię o urzędach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My, ze znajomymi w tym roku znowu mieliśmy wynajętą agroturystykę ,sobotni wieczór i noc przeleciały na długich polaków rozmowach ( i śpiewach :) ) .Około południa ,kto chciał pojechał na Błonie i słuchał ( bardziej lub mniej ) ,albo oglądał sprzęty . Termin był akurat ten , bo wtedy było wolne w Olsztynie .Kazanie było "motocyklowe " i prośba o ostrożność i błogosławieństwo na sezon były . Ogólnie piąta edycja rozpoczęcia w tym miejscu przeszła do historii ,nikt nikogo nie namawiał do niczego i ( chyba )wszyscy byli zadowoleni ( ja bardzo :) ) .

pIpD03MGNC5kWmOrWNfBPrPuKhpGyrwgX6L5PAD1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.