Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam serdecznie

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam na imię Wojtek. Jeżdżę od 25 lat. Choć brzmi to pięknie to niestety z dużymi przerwami. Zaczynałem od MZ 250. Potem spotkała mnie niemiła kradzież i przerwa z konieczności. Kolejnym jak sie okazało nieudanym zakupem była Suzuki Savage. Ale trochę nią pojeździłem. W końcu znalazła innego szczęśliwego właściciela a ja postanowiłem kupić coś większego i zdecydowanie nie chopper. Niestety opór żony i brak kasy spowodował pięcioletnią przerwę. Ale od 3 tygodni jestem wielce szczęśliwym posiadaczem Yamahy MT 09 Tracer. I teraz staram się jeździć jak najczęściej. Niestety czuję się jakbym zaczynał prawię od zera. Na razie ćwiczę, ćwiczę i ćwiczę. Motocykl ciągle na dotarciu więc poruszam się dość "dostojnie" i może dobrze.

Mieszkam obecnie w Katowicach (moto ma blachy mysłowickie jakby ktoś minie spotkał :rolleyes:). 

Jak widać po wyborze moto lubię jazdę miejską i dalsze lub bliższe wypady turystyczne. Szybka sportowa jazda zdecydowanie mnie nie pociąga nie wspominając o moich bardzo ograniczonych umiejętnościach.

Poza motocyklami kocham wodę i wszystkie sporty z nimi związane coć obecnie skupiam się w sezonie tylko na pływani na łódce. Dosiadał też koni niemechanicznych ostatnio w stadninie ARABKA w Mysłowicach.

Do zobaczenia!!!