Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

13-17.07.2016 woodstock


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ze swojej strony dodam, że teren ten sam co rok temu czyli wjazd od ul. Milenijnej.
Wjazdówka też bez zmian czyli 40/30 zł

Od tego roku można rejestrować się on-line co pozwoli uniknąć długiej kolejki do rejestracji na miejscu
http://boanerges.pl/sklep/

Edytowane przez Boanerges-Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O 12.04.2016 o 16:34, ksiezyc42 napisał:

siema ludkowie dawno sie nie odzywalem-ale juz wiem ze 13.07 smigam na przystanek-jak co roku tradycyjnie o 05.00 wyruszam z knurowa na bramki A4 i na kostrzyn......kto chetny to zapraszam-mozna sie dołączyc....bedzie razniej....pozdrawiam ksiezyc

wyjazd aktualny 13.07 tyle tylko ze sprawy słuzbowe mnie przyblokowaly  :(        i lece dopiero z kilkoma chlopakami 0kolo 14.30 z knurowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też plany zmieniają się na bieżąco...teraz plan padł właśnie na środę rano... po drodze jestem ugadany z chłopakami z Nysy za bramkami na stacji BP (jeszcze też dokładnie nie zdążyłem sprawdzić w którym to miejscu), z którymi w zeszłym roku żeśmy się na trasie poznali...no a startuję od A4 w Gliwicach zjazd z rybnickiej... 

Odpowiadając na ostatni post tempo preferuję raczej wolne...

Nie widzę też na razie osób na form z którymi startowaliśmy ostatnio spod Gliwic (szóstka się nas uzbierała e Śląska ale na razie cisza...)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Toman napisał:

No mnie też plany zmieniają się na bieżąco...teraz plan padł właśnie na środę rano... po drodze jestem ugadany z chłopakami z Nysy za bramkami na stacji BP (jeszcze też dokładnie nie zdążyłem sprawdzić w którym to miejscu), z którymi w zeszłym roku żeśmy się na trasie poznali...no a startuję od A4 w Gliwicach zjazd z rybnickiej... 

Odpowiadając na ostatni post tempo preferuję raczej wolne...

Nie widzę też na razie osób na form z którymi startowaliśmy ostatnio spod Gliwic (szóstka się nas uzbierała e Śląska ale na razie cisza...)

Pozdr

To ja wstępnie zakładam że się dołączę do Ciebie/Was ;) Na Facebooku pisałam też w grupie Śląscy Motocykliści z gościem z Dąbrowy, który też w środę chce lecieć, więc może i z nim się dogadamy ;) W zeszłym roku też leciałam z Gliwic z czteroma chłopami, ale nie wiem czy to z Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.07.2016 o 12:24, ksiezyc42 napisał:

wyjazd aktualny 13.07 tyle tylko ze sprawy słuzbowe mnie przyblokowaly  :(        i lece dopiero z kilkoma chlopakami 0kolo 14.30 z knurowa

witam chetnie bym sie podłączył, o ktorej mniejwiecej bedziecie na bramkach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz pogoda plany pokrzyżowała, tak wiec teraz z rana nie ruszam...dajcie znać co z planami o 14.30 czy aktualne...jak sie pogoda uspokoji to sie chętnie dołącze... raVal jak sie nie uspkoji to przekładam na jutro tj. czwartek...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no nie dało jakoś rady raVal :-) za dużo zajęć <lol2> zawsze myślę mamy przyszły rok jak coś :-)

Ty dalej wracasz? :-) :D ja byłem wczoraj jakoś po 20 ;-)

co do pogody dokładnie potwierdzam słowa RaVal jeżeli chodzi o na miejscu..., na trasie to właściwie w tamtą stronę  zmokłem na śląsku...potem w słońcu prawie całą trasę...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za fajną zabawę i atmosferę. Wracając z pól woodstockowych na teren motowioski czułem jakbym był w innej cywilizacji :-)
Termin nastepnego Woodstocku to 3-5.08 w Kostrzynie ale wielką niewiadomą jest lokalizacja motowioski. Teren gdzie był parking idzie pod zabudowę :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.