Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedam NOWE OPONY LETNIE i koła zimowe 3700km


markopolo1970

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA SPRZEDAJĘ SAME OPONY BEZ ALUFELG!!! Samochód (Opel Astra IV Kombi) odebrałem z salonu 22.01.2016r już na kołach zimowych. Obecnie fabrycznie założone opony letnie są na alufelgach u mnie w garażu. Nie pamiętam ile przebiegu miał samochód w momencie odbioru pewnie jakieś kilka kilometrów. 215/50 R17 91 V Odbiór raczej osobisty z tego względu, że z kupującym musiałbym pojechać do serwisu zdjąć te opony (i założyć opony całoroczne. które zamierzam kupić, gdyż przy moim stylu jazdy i przebiegach opony sezonowe nie mają sensu), bo dopóki nie sprzedam to nie będę ich zdejmować z felg. Na drugiej aukcji całe koła zimowe, które obecnie mam w samochodzie Proszę dzwonić w godzinach popołudniowych do 22.00 lub cały dzień w weekendy. 606 720 550 Odbiór wyłącznie osobisty!!! NOWE 4 sztuki. Goodyear EFFICIENTGRIP 215/50 R17 91V

http://allegro.pl/opony-letnie-goodyear-efficientgrip-215-50-r17-91v-i6101800294.html

DODATKOWO

 

4 KOŁA z oponami zimowymi!! Samochód (Opel Astra IV Kombi) odebrałem z salonu 22.01.2016r już na tych kołach zimowych. Odbiór wyłącznie osobisty z tego względu, że z kupującym musiałbym pojechać do serwisu zdjąć te koła i założyć alufelgi z oponami całorocznymi które zamierzam kupić, gdyż przy moim stylu jazdy i przebiegach opony sezonowe nie mają sensu. Felgi stalowe z oryginalnymi CZUJNIKAMI CISNIENIA (Opel Astra IV Kombi) opony zimowe Semperit SPEED - GRIP 2 205/60 R16 92 H Obecny przebieg na oponach zimowych to 3700km Zaznaczam, że obecnie w ASO OPLA te koła zimowe z tymi oponami są w promocji po 2700zł. moja cena to 2000zł do niewielkiej negocjacji ale to już w kontakcie osobistym Dzwonić proszę w godzinach popołudniowych do 22.00 lub cały dzień w weekendy. 606 720 550 Odbiór wyłącznie osobisty!!! PILNIE SPRZEDAM!!

http://allegro.pl/4-kola-z-oponami-zimowymi-i-czujnikami-cisnienia-i6101748248.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2016‎-‎04‎-‎09 o 13:48, nfs napisał:

Zostaw sobie wszystkie te koła bo kupić 17 ki wielosezonowe nie jest łatwo i nie jest tanio.Po za tym w słabych silnikach ma to sens a w tych mocniejszych i nowszych szybszych autach nie jest to mądre.Będziesz nieszczęśliwy ale jak chcesz.

Ludzie mają pomysły bożesz ty mójj :lol:

Proponuje sprawdzić wcześniej co masz w umowie Autocasco w razie kasacji fury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.