Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dookoła Polski sierpień 7 lub 14 dni


OnaiOn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . 

Planujemy wyjazd dookoła Polski w sierpniu, dokładnie  to od 30 lipca do 14 sierpnia . Wyjazd do końca jeszcze nie jest zaplanowany więc czekamy na propozycje :) 

żeby było jasne to w trasie interesują nas zabytki , zamki , jeziora i inne znane miejsca :) 14 dni to wiadomo 4/5 dni gdzies nad morzem odpocząć. Tylko decydujcie sie bo chyba nad morzem bedzie trzeba jakis nocleg zaklepac bo ma byc masakrycznie duzo turystow nad Bałtykiem,nawet w tv glosili.

Tempo turystyczne  , na dzień plan zrobić max 350 km .

Co do noclegów to nie zamierzamy zawsze spać na kwaterach prywatnych więc bez noclegu w namiocie się nie obejdzie . ;)

W tej chwili jedno moto (naked) z plecaczkiem ;) fajnie gdyby ktoś jeszcze zechciał jechać ( my jesteśmy po 20 więc myślę że w naszym wieku jest dużo poszukiwaczy przygód podróżniczych) ;)   Tyko jesli kogoś nie interesują zamki i spanie w namiotach to się nie dogadamy , lepiej przed niż w czasie podrózy bo szkoda sie potem spinać  , nie chcę by każdy do domu osobno wracał bo tak się czasem konczą takie wyjazdy jeśli się dokładnie nie zrozumie co do celu podróży ;) 

Przygarniemy każdego kto ma takie oczekiwania co do takiej podróży! Czekamy  :)

LwG :) 

Edytowane przez OnaiOn
mała zmiana planów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faja sprawa sam uczestniczyłem w takiej wyprawie i powiem ze 14 dni jeśli chcecie się zatrzymywać po dwa noclegi w każdym miejscu w zupełności starczy. Ja ustawiłem się bardziej militarnie (chodzi mi tu o okres II wojny światowej), jakbyś potrzebował jakiś informacji to pisz ja robiłem sobie odcinki po 300-350 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
O 2.06.2016 o 15:44, Baqu91 napisał:

Ja bym sie chętnie wybtal latam nakedem też, mam 25 wole spać w hotelu, tylko kurde urlop mam od 27 czerwca do 8 lipca może wy byście sie przeplanowali na taką date ?

Niestety nie ma opcji zmiany urlopów więc odpada nam twój termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.