Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

tarcie opony o rame


ksiezyc42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak naprawic piaste w tylnim kole w drag staru1100-luz na piascie .lozysko 6303 wywalilo mi luz----podczas jazdy czulem ze kolo mi ucieka szczegolnie na winklach-po rozbiorce sie okazalo ze lozysko jest ok-ale jest wywalona piasta-teraz mozna nadspawac alum ale nie ma gdzie to obrobic do tego wymiaru zeby pasowalo lozysko.....scianki piasty tez nie zezwalaja na szalenstwo w przetoczeniu.......jezeli ktos ma pomysla to dzieki za wszelkie info     podam mojego fona 608426821-ksiezyc pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, onkel pyjter napisał:

NFS oczywiście ironizował ale stawiam dychę że miał to samo na myśli co ja.

Nie sądzę, żeby ironizował. Felga krzywa, piasta dobra. Można ją wykorzystać, tyle, ze szprychy trzeba zapleść od nowa na naszą obręcz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przegrałeś stawiasz wszystkim nam po piwie B) Używane koło w stanie dobrym do draga koło 500zł.Kolega kiedyś pytał o samą bieżnię nową do kawasaki i był to koszt 2500zł Jest taka stronka i można by to sprawdzić ale nie mam czasu może ktoś wyklika

Zapewne cena nowej części powali.

http://yamaha-sklep.pl/

https://yamaha-czesci.pl/

Naprawa wygląda na bardzo dwuznaczną.

Więc najsensowniej,najtaniej uszkodzone koło tylko właśnie te szprychy....Jednak jest to do zrobienia i wszystko masz w oryginale 100% pewności że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, onkel pyjter napisał:

Nie nie koledzy, piasta jest wytarta. Doczytajcie uważnie. Księżyc chce napawać ją wewnątrz żeby łożysko ciasno siedziało. No chyba że coś faktycznie podupiłem i jestem całą beczkę piwa w plecy :-)

No ale jak ma szprychowe koło to żaden problem. Rozplata, daje nową/używaną piastę i zaplata na nowo i gitara.

Jeśli chodzi o napawanie gniazda łożyska i przetoczenie całości to jest to do ogarnięcia. Zdarza mi się przeprowadzać takie naprawy.

Jakby co to na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.